Тренінг для матусь «Погана-хороша мама»

29 січня відбувся майстер-клас «Погана/хороша МАМА»

У приміщенні актового залу зібралися всі бажаючі матусі??, щоб вияснити як бути хорошою мамою?‍?‍?.
Розпочалася зустріч зі знайомства матерів, де кожна коротко розповіла про себе та свій найцінніший скарб – дітей??. Потім психолог Уляна Семенюк запропонувала записати всім на аркуші паперу «чому я погана мама»? та ✒️«чому я хороша мама». Відповідь на такі питання заставили задуматися?. Після цього матері об’єдналися в пари і обговорили те, що записали?. Потім кожна учасниця тренінгу поділилася емоціями та почуттями?, які супроводжували її під час написання свого портрету. На цьому етапі думки розійшлися??‍♀️: одні матері казали, що написання поганої сторони давалося важко, інші ж, навпаки, довго думали про хороші якості. Далі психолог сказала намалювати хорошу та погану маму✍?. Кожен малював так, як відчував: сонце/блискавку☀️/⚡️, річку/болото, усміхнену/злу людину??‍♀️/??‍♀️. Наступним стало обговорення того,? як учасниці зобразили хороші та погані сторони матері. Під час тренінгу було помітно, що мами почували себе розкуто, спокійно та не були замкнені. Всі йшли на контакт, ділилися проблемами, з якими доводилося стикатися та шукали шляхи їх вирішення. Згодом психолог роздала всім асоціативні картинки, які допоможуть збалансувати⚖️ хорошу і погану маму. Кожен мав можливість задуматися, що варто зробити, щоб хороша мама переважала при вихованні дітей?.
На завершення учасниці розповіли як на них вплинула ця зустріч, і що саме вони готові змінити в своїх діях та в собі, починаючи з сьогоднішнього дня.

#Caritas_Kolomyya
#Клуб_Молодих_Мам
#Центр_підтримки_сім_ї діє за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Caritas Kolomyia