Три роки тому Карітас Коломия почав опікуватися Ковалівським геріатричним будинком. Так народився Будинок Милосердя Блаженного Миколая Чарнецького. Літні люди забезпечені цілодобовим медичним обслуговуванням, стаціонарним лікуванням, поряд знаходиться сімейний лікар. Харчування в закладі чотирьохразове.

Ми надаємо щоденний догляд кожного мешканця будинку. Соціальні працівники закладу регулярно проводять вологе прибирання кімнат, перуть і прасують постільну білизну та особистий одяг бенефіціарів. Психологи Карітас Коломия надають ментальну підтримку бенефіціарам Будинку милосердя Блаженного Миколая Чарнецького. Родичі та друзі мешканців за бажання можуть щоденного відвідувати їх.

У Будинку Милосердя є 16 кімнат. Нещодавно у будівлі встановили ліфт, перекрили дах, замінили вікна та спорудили котельню. При вході до будинку є пандус. У закладі є каплиця, де щоп'ятниці відбуваються богослужіння з о.Юрієм Захаревич.

Тепер у Будинку Милосердя проживають особи, які потребують догляду з нашого регіону, а від початку вторгнення також ВПО. Загалом у будинку мешкає 35 людей. 

Caritas Kolomyia