Карітас Коломия уже давно перестав бути просто благодійним фондом

Для багатьох наших відвідувачів — це захист, затишок та відчуття родини. Ми переконані, що цей світ, окрім любові, може спасти спільнота, яка множить цю любов, тому вирішили створити Клуб Родини Карітас, де небайдужі люди зможуть ділитися милосердям та ширити світло і добро.

Кому допомагає Карітас Коломия?

• сиротам, дітям з кризових сімей, малозабезпечених, багатодітних, дітям з інвалідністю;
  • вкрай потребуючим людям похилого віку;
  • родинам переселенців внаслідок війни на Сході України;
  • людям, які вимушено залишилися без даху над головою;
  • родинам, які постраждали внаслідок стихійних лих чи інших ситуацій.

Що це за Клуб і як стати частиною Родини Карітас?

Це спільнота, де зустрічаються друзі, щоб підставити плече допомоги якомога більшій кількості людей. Ви можете підтримувати нас по-різному: фінансово, інтелектуально, ідейно чи різними видами служіння.
Щоб долучитися до Клубу Родини Карітас, достатньо виявити бажання допомагати, вибрати суму власної щомісячної пожертви, яка допоможе Карітасу і надалі ефективно вирішувати проблеми соціально незахищених верств населення, а також, при бажанні долучатися до інших спільних справ Родини.

Що отримаєте Ви?

• нове коло друзів – однодумців;
  • спільні подорожі;
  • участь у реколекціях та різноманітних тренінгах;
  • спільні свята;
  • брендовану продукцію та сувеніри від Родини Карітасу.

Пропонуємо Вам стати частиною нашої Родини

• Коли береш - наповнюєш руку.
  • Коли даєш - наповнюєш серце.
  • Наповнюймо серця разом!