У 2020 році Глава УГКЦ Блаженніший Святослав започаткував Всецерковну довгострокову акцію “Нагодуй бідного”, основний день, якої припадає саме на цю дату.

У рамках цієї акції, БФ “Карітас Коломия” проводить збір продуктів. Зокрема, на кожній парафії Коломийської єпархії УГКЦ цієї неділі вірні можуть взяти особливі акційні пакети. Вони екологічні, а також містять всю необхідну інформацію про умови акцію “Нагодуй бідного”.

Впродовж тижня парафіяни можуть взяти їх у своєму храмі, наповнити всіма необхідними продуктами й повернути в місце отримання.  Зібрані харчі передадуть потребуючим місцевої громади, а також убогим, якими опікується «Карітас Коломия».

До акційного пакета Ви можете поставити: крупи, консерви, закрутки, сухе печиво, олію, цукор, мед, сіль, чай, каву та інші продукти, які довго зберігаються.

«Даючи милостиню, ми більше приймаємо, ніж даємо. Даючи милостиню, ми справді покриваємо багато власних гріхів. Даючи милостиню, ми беремо Бога за руку, яку Він через потребуючого сьогодні простягає до нас»
Блаженніший Святослав
Caritas Kolomyia