Сьогодні ми припочинемо вам двері у Майстерню добра. Це великий склад, площею 1000 квадратів, який містить все чим забезпечує Карітас Коломия своїх бенефіціарів. Відчинив свої двері цей склад трохи більше, як місяць тому. До того Карітас Коломия мав два склади, розташовані далеко одне від одного і це було недуже зручно, тому їх вирішили об’єднати та розмістити ближче до центрального офісу.

За великими дверима майстерні працюють четверо працівників та десятки ельфів-волонтерів. Вони розпаковують велетенські палети, які приїжджають від наших партнерів та донорів. Потім формують їх у пакунки, які працівники інших відділів передають людям, що цього потребують. Частина пакунків передають в офіс Карітас Коломия та видають їх у палатках, а частину відправляють в інші хаби та шелтери від Карітасу. Керівниками складу є Володимир та Вікторія Триф’яки (історію Вікторії можна прочитати тут).

“Я займаюся отриманням та відправкою, а Вікторія  — комунікацією з партнерами.

Працівники та волонтери пакують продуктові та гігієнічні набори. Також на складі зберігається вантаж, який приходить від наших партнерів з-за кордону. Інколи ми розподіляємо, куди цю продукцію надсилати, бо є Карітаси, які потребують її більше. Наприклад Карітас Маріуполь, який знаходиться тепер у Запоріжжі”,  —  розповідає Володимир.

На складі також зберігаються брикети, їх невдовзі передадуть на усі шелтери Карітасу, щоб людям було тепло та затишно у холодну пору. Також тут ліжка, які нещодавно передали з-за кордону та зручні матраци. 

“Дуже багато допомоги нам надає Amway, у них дуже якісні засоби гігієни, які вони часто передають нам, а ми вже переселенцям. Це дуже цінно”,  —  каже Володимир Триф’як.

На складі зберігаються майже все, що жертвують Карітасу та що закуповує наш фонд. Чимало продукції приїжджає на вихідних або вночі і працівники та волонтери не лінуються розвантажувати усе це навіть в такий час. 

Склад переповнений кавою, продуктами швидкого приготування та різноманітними засобами гігієни. Розбігаються очі від кількості палет, які за висотою більше півтора метра. Людина, яка проходить цими коридорами, відчуває себе мурахою. Однак, це не заважає цим мурахам будувати мережу добра та формувати з цих хмарочосів такі необхідні продуктові та гігієнічні набори. Доставляти людям, які все втратили, необхідні речі та частинку надії, любові та добра.

 

Caritas Kolomyia