Карітас Коломия. Тижневий дайджест 11 - 17 липня

Поки діти відпочивають, фахівці Карітас Коломия продовжують працювати. Цей тиждень, як завжди, насичений, плідний, сповнений яскравих та важливих подій, спрямованих на покращення життя людей, якими опікується Карітас. Творимо добро разом!

  • Відбулася зустріч громади Парафії УГКЦ смт. Кути з комунікаційницею Карітас Коломия Христиною Яковин. Головне питання – пошук нових шляхів реалізації проекту Соціальне служіння УГКЦЦ, залучення коштів для реалізації Служіння любов’ю, аналіз потреб та можливостей громади.
  • Карітас Коломия привітав з професійним святом працівниць відділу фінансів, які невтомно працюють, щоб наша організація продовжувала допомагати тисячам бенефіціарів.
  • Відбулася зустріч із парафіянами церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Петрів. Спільно з о.Василем Латчуком обговорили найактуальніші проблеми на шляху до реалізації соціального служіння у громаді. Шляхом голосування обрали відповідального за розвиток соціального служіння в спільноті. Сподіваємось, це нововведення допоможе парафії розвиватися на шляху служіння ближньому і покращить нашу співпрацю.
  • Карітас Коломия в рамках проекту Emergency appeal – Надзвичайне_реагування оголосив видачу грантів на оренду житла для вимушено переселених осіб. Отримувати грошову підтримку на дану потребу можуть: ВПО, які знайшли місце тимчасового перебування; тимчасово переміщенні особи, які з 24 лютого проживають у колективних тимчасових прихистках (шелтерах, школах, гуртожитках); евакуйовані з місць окупації. Оформлення грантів почалося з вівторка, 19 липня.  Для отримання детальнішої інформації звертайтесь за номером 0689903871 з 10:00 до 16:00 години.
  • Карітас Коломия знов привітно зустрів на своєму подвір’ї десятки наших містян – 22 мешканці Коломийської ОТГ отримали одяг, взуття, іграшки та предмети побуту.
  • Щодня сотні людей у різних локаціях Коломийської єпархії УГКЦ отримають допомогу від нашого Благодійного фонду. Серед них багатодітні сім’ї, одинокі батьки/опікуни, що проживають разом з дітьми, вагітні та годуючі мами з дітьми до 2 років, самотні люди похилого віку 60+, люди з інвалідністю першої чи другої групи, важкохворі та малозабезпечені сім’ї, люди, які мають гостро незакриту потребу. Вся робота з гуманітарного реагування Карітасу будується на основі міжнародних гуманітарних стандартів. Більше інформації за посиланням
  • Журналісти телеканалу «Суспільне Карпати» зняли репортаж із нашого Будинку милосердя Блаженного Миколая Чарнецького, який зараз слугує шелтером для ВПО. Обов’язково перегляньте за посиланням 
  • Пропонуємо перегляд нашого заходу «Велика родина – це вся Україна», який відбувся минулої п’ятниці. Зараз навколо нашої Благодійної організації зібралися безліч неймовірних осіб із різноманітних куточків нашої Батьківщини. Відео можна побачити тут.
  • Готуємося до школи разом з Карітас Коломия та Уляною Стефанюк. У Благодійному Фонді розпочалися заняття, де малеча має змогу ознайомитись із цифрами та буквами, розвинути дрібну моторику рук, навчитися малювати та ліпити. Усі заняття відбуваються в ігровій формі. Навчання відбувається двічі на тиждень у вівторок та четвер о 17:00. До занять ще можна долучитися. Телефонуйте за номером – +380 67 342 94 99
  • Про те, як промайнув перший тиждень на «Канікулах з Карітасом», про незабутні події, розваги у літньому таборі дивіться у репортажі з місця подій. Це тільки початок, попереду ще 2 неповторні тижні. Дякуємо всім, хто в рамках проекту Emergency appeal – Надзвичайне_реагування дарує дітворі із зони бойових дій стільки радості.
Caritas Kolomyia