Розпочалася реєстрація дітей на акцію “Шкільний портфелик”. Цьогоріч запрошуємо:

Дітей загиблих воїнів з 2014 по 2024 рік (1-11 клас);

Дітей 1-4 класів з наступних категорій:

Діти-сироти;

Діти з багатодітних сімей учасників бойових дій;

Діти з інвалідністю;

Діти, батьки яких мають інвалідність I-II групи;

Діти, позбавлені батьківського піклування;

Діти вимушено-переселених осіб, які проживають у колективних центрах на території Коломийської єпархії УГКЦ.

Реєстрація триватиме з 9 по 21 липня. Для участі потрібно заповнити анкету за QR-кодом або за посиланням.

Важливо: реєстрація не гарантує отримання допомоги. Для детальнішої інформації телефонуйте: +380 (67) 342 94 99

9 липня в Іванівці та Саджавку завітали наші фахівці проєкту Центр життєстійкості Міністерство соціальної політики України. Проєкт є складовою частиною всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» під патронатом першої леді України Олени Зеленської.

Під час візиту фахівці не лише представили основні цілі та завдання проєкту, але й підписали меморандум про співпрацю. Це важливий крок на шляху до забезпечення ефективної підтримки місцевих мешканців. Підписання меморандуму стало сигналом про початок тісної співпраці між проєктом та місцевими громадами.

04 липня команда проекту «Реагування на критичні ситуації ВПО та постраждалого місцевого населення» за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine відвідала шелтер у Ворохті, де фасилітатор проєкту організувала зустріч з бенефіціарами та познайомила їх із командою Карітас Коломия.

Фахівці провели інтерактивну сесію у формі діалогу, під час якої обговорили багато важливих питань, що стосуються проблем, потреб та життєдіяльності шелтеру. Було також розглянуто спільні плани щодо взаємодії протягом дії проєкту.

Нагадуємо, що залишилися лічені місця у нашому таборі «Канікули з Карітасом», де діти зможуть насолодитися незабутнім літнім відпочинком, наповненим християнськими цінностями та щоденними активностями.

Що чекає на ваших дітей.

– Захоплюючі майстер-класи.

– Похід у гори та екскурсії

– Активні ігри та розваги.

-Багато іншого.

Табір відкритий для дітей віком від 8 до 16 років. Ми забезпечуємо 4-разове харчування та комфортні умови проживання.

Це буде 7 днів, сповнених радості та незабутніх вражень.

В рамках проекту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього» за підтримки Caritas Ukraine та Карітас Дітям, наша педагогиня Христина Ільчук організувала неймовірний кулінарний майстер-клас — приготування літнього фруктового освіжаючого смузі

9 липня команда кризового центру «Карітас Коломия» здійснила виїзд у село Ковалівка, щоб надати допомогу бенефіціарам у рамках проекту «Реагування на критичне становище ВПО та постраждалого місцевого населення: зміцнення громад у східних та західних регіонах України» за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.

Під час візиту кейс-менеджер та кризовий консультант проводили консультації з питань оформлення та відновлення документів, а також надавали фізичний супровід самотніх людей похилого віку до ЦНАПу. Такі дії дозволили багатьом швидше людям та зручніше отримати додаткові документи та послуги.

Психолог команди провів заняття з елементами тренінгу на тему: «Правопівкульне малювання – дзеркало відносин». Цей підхід дозволяє учасникам зануритися у свій внутрішній світ, свої почуття та емоції, відключивши раціональність. Такий формат тренінгу сприяє самопізнанню та покращенню міжособистісних відносин.

Нещодавно у рамках проєкту «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Neighbor in Need відбувся плановий виїзд кризового центру у м. Городенка, під час якого команда спеціалістів надала важливу підтримку місцевим жителям. В рамках цього виїзду було проведено кілька важливих заходів для бенефіціарів.

Програму розпочали кейс-менеджери, які працювали з бенефіціарами, опрацьовуючи їхні запити та надаючи необхідні консультації 📋. Особлива увага була приділена вирішенню актуальних проблем та питань, які турбують місцеве населення.

Психологи центру організували психологічну зустріч для жінок на тему «Сила жіночих ролей».

Команда проєкту «Реагування на критичне становище ВПО та постраждалого місцевого населення: зміцнення громад у східних та західних регіонах України» за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine вирушила до Яремче. Захід організували у Просторі дружньому до дитини, де відбувся майстер-клас “Літні парасольки” , який провела аніматор проєкту.

Для мам було організовано ретрит на тему “Жіночність під час війни”. Захід провели соціальний педагог разом із психологом, використовуючи арт-терапевтичні методики та метафоричні карти. Під час заходу також пройшла танцювальна терапія у вигляді запальної зумби.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!