Свічки, декоровані руками підопічних Карітасу – людьми з особливими потребами. А кошти, виручені з їхньої реалізації на парафіях Коломийської єпархії УГКЦ, передають на допомогу сиротам, дітям з малозабезпечених родин та сімей переселенців із зони бойових дій. Ці гроші стають фундаментом для організації літніх таборів, подорожей наших вихованців Україною і т.д.

Благодійна акція “Різдвяна свічка”  має ще одну ціль — привернути увагу до проблем, дітей війни.  Адже діти першими відчувають всі наслідки гуманітарної та економічної кризи, характерної для теперішньої України. Всі охочі мають змогу долучитись до акції, придбавши свічку за символічну ціну у парафіях Коломийської єпархії УГКЦ.

У Святому Письмі згадується, що перше, що створив Бог —  світло, тому свічка  — символ Христа, Божественного світла і благочестя. «Бо світильник Ти, Господи, мій, і освітить Господь мою темряву!» (2 Сам.22:29). Тому вогник різдвяної свічки – це ознака милосердя і благодійності: «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Від Матвія 5:15-16).

Caritas Kolomyia