Ділимося з вами чим жив Карітас Коломия минулого тижня…

Бенефіціари Благодійної їдальні Карітас Коломия тепер отримують обіди в новому та просторому наметі. Його ми отримали від наших партнерів Arcidiecézní charita Olomouc. Завдяки нашим друзям намет також отримав і опалення зручною газовою пічкою.

Дякуємо Arcidiecézní charita Olomouc.

Arcidiecézní charita Olomouc та Карітас Коломия доставив до Коломийського водоканалу справжній скарб — генератор, який забезпечить безперебійне водовідведення в нашій громаді. Потужність його становить аж 400 кВт, а вага 8 тонн.

Щиро дякуємо нашим друзям з за турботу про потреби Карітас Коломия та громади в якій оселились тисячі ВПО.

Минулого тижня у парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Красна відбулася друга зустріч #cоціальне_служіння_УГКЦ #social_ministry_UGCC, яка діє за підтримки Renovabis CNEWA. На ній наша команда провела детальний аналіз потреб та можливостей цієї спільноти. Зокрема ми дізналися про:

•  джерела інформації звідки можна дізнаватись про потребуючих осіб;
  •  форми потреб присутні в спільноті;
  •  рівень присутності осіб з різними видами проблем.

Знати конкретні проблеми й помічати негаразди — важлива передумова реалізації якісного соціального служіння. Дуже раді, що змогли допомогти парафії Різдва Пресвятої Богородиці в цьому.

У Карітас Коломия є парафії, які активно реалізовуються в Соціальному служінні УГКЦ. Цьогоріч в рамках цього напрямку ми реалізовували акцію «Різдво в кожну хату».

Напередодні Різдва, Карітас Коломия забезпечив 300 пакунків для сімей з вразливих категорій по всіх території Коломийської єпархії УГКЦ. До кожного пакунку входили необхідні продукти та солодощі.

У Міжнародний день обіймів, який святкували у проєкті “Готуємо молодь та дітей України до майбутнього 2023”, який діє за підтримки Caritas Ukraine, організували   цікавий квест.  Під час заходу наша дітвора показала свої уміння й таланти.

Поділившись на команди, малеча мала:

•  відповісти на питання вікторини;
  •  створити аплікацію;
  •  повторити рухи;
  •  проявити свої акторські здібності й т. д

А  вкінці відбувся спільний флешмоб й безліч обіймів.

Однією з них є фахівчиня  проєкту #Emergency_appeal Катерина Пономаренко. Вона допоможе вам:

• визначити гуманітарні потреби і їхнє задоволення (отримання продуктових та гігієнічних наборів, одягу, податкових речей і т.д);
  • знайти житло, поселитись в шелтери Карітас Коломия;
  • знайти роботу;
  • звернутись до психологів та юристів Карітас Коломия;
  • потрапити до Державного Центру надання адміністративних послуг та Управління соціального захисту населення  для постанови на облік як ВПО та отримання матеріальної допомоги для ВПО від держави;
  • звернутись до лікарні, Державного Центру надання адміністративних послуг, Управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, Податкової інспекції та Міграційної служби;
  • зареєструватися на отримання допомоги від міжнародних організацій ( ЮНІСЕФ «Спільно», Агентство ООН у справах біженців та інші).
  • Багато років у Коломийській єпархії УГКЦ активно працює напрямок Соціальне служіння УГКЦ За цей час команда Карітас Коломия навчила десятки парафій реалізовувати проєкти, які покращать життя потребуючих та суспільства загалом.

Щоб помножити результати нашої діяльності в рамках #cоціальне_служіння_УГКЦ #social_ministry_UGCC за підтримки Renovabis CNEWA школа соціального служіння. Ми шукаємо менеджера цієї ініціативи.

Вимоги до координатора ресурсно-консультативного центру (школи соціального служіння):

• комунікабельність;
    • знання основ пасторального менеджменту;
    • готовність до навчання та розвитку;

Основні обов’язки:

• відвідини парафіяльних спільнот й менторська підтримка;
    •  допомога в реалізації соціальних ініціатив;
    • організація роботи для працівників/волонтерів громад.

Умови роботи:

•  дружня команда напрямку Соціальне служіння в Карітас Коломия;
    •  офіційне працевлаштування;
    •  безкоштовні обіди та кава;
    •  можливість проходження тренінгів та курсів;

За детальнішою інформацією звертайтеся +380932668288 (Христя Яковин)

Чекаємо ваші резюме на пошті: karitas.kolomya@gmail.com

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!