Карітас Коломия: дайджест новин за 15-21 серпня

 • На календарі вже майже осінь і малечі саме час готуватися до школи. Тому Карітас Коломия з радістю оголошує про початок щорічної акції “Шкільний портфелик”. 
 • Минулого тижня завершився наш табір для малечі “Маленькі патріоти” за підтримки проєкту #ECHO. В останній день маленькі патріоти крім звичних для них молитов, майстер-класів та смачних обідів влаштували ще й святкові забави. До них належать цікавий квест, танцювальний майстер-клас “Коломийка”, спільне виконання пісні “Ой у лузі червона калина”. Сподіваємося малечі припали до душі розваги, які відбувалися протягом табору.

 • Серед приємних подій ще й зустріч проєкту “Соціальне служіння” в парафії Пресвятої Богородиці села Петрів. Це саме та спільнота, яка виграла грант у рамках цієї ініціативи й вже незабаром почне творити у себе великі зміни.
  Передавши парафії всі необхідні для їхнього майбутнього катехитичного центру речі, комунікаційниця проєкту Христина Яковин поділилась як правильно про це розповісти. Зокрема поговорили про важливість комунікації, як робити гарні фото навіть без професійної техніки, написання текстів, які будуть читати до кінця. А також спільно підбили підсумки роботи у парохії за період роботи проєкту та промальований подальший план дій. Щиро радіємо, що змогли навчити спільноту Успіння Пресвятої Богородиці с.Петрів основам служіння любов’ю та бажаємо їм успіху в цій важливій справі.
 • Карітас Коломия продовжує опікуватися людьми, які постраждали від бойових дій. Цього тижня в рамках проєкту «Подаруйте набір турботи» за підтримки ROZETKA, Caritas Ukraine наші бенефіціари на різних локаціях мають можливістю отримати продуктові та гігієнічні набори. Щиро дякуємо за співпрацю нашим партнерам та сподіваємось, що й надалі зможемо спільно допомагати.
 • Наші янголятка продовжують цікаво навчатись новому завдяки проєкту #Emergency_appeal. Таким чином, цього тижня вихованці дитячого простору «Янголятко» відвідали кулінарний майстер-клас у одному з кращих закладів Коломиї Вілла Фамілія. Спільно із працівниками ресторану малеча не тільки познайомилася із роботою професійних кухарів, але й змогла приміряти цю роль на себе. Ну і звісно вони поласували мега смачною піцою
 • Карітас Коломия хоче стати частинкою цієї величезної відваги й оголосити акцію «Пакунок добра для незалежного малюка» в рамках проєкту «Спільне реагування – Україна». До складу подарункових наборів, для вільної української дітвори будуть входити памперси різних розмірів, дитячі шампуні та мило, цинкова мазь, пляшечки для годування та інше.
  А отримати їх молодим батькам можна 22-23 серпня (понеділок-вівторок) на всіх локаціях Карітас Коломия в Коломийській єпархії УГКЦ (про них можна дізнатись на нашому сайті). Більше про умови акції обов’язково читайте в дописі.
 • Добра згадка про день, коли ми всі разом вчились робити добрі справи заради перемоги. Відеорепортаж про форум соціального служіння Коломийської єпархії УГКЦ «Разом робимо добрі справи та перемагаємо! Соціальне служіння в часі війни” дивіться за посиланням.
Caritas Kolomyia