Розповідаємо про діяльність Карітас Коломия впродовж тижня, що минув та анонсуємо те, що варто відвідати.

У суботу, 4 лютого, в рамках проєкту Соціальне служіння УГКЦ відбудеться другий тренінг соціально-освітньої академії «СОВА» за підтримки Renovabis CNEWA.

Поговоримо про «Покликання до лідерства». На тренінгу учасники поспілкуються про особливості кожного виміру й ділитимемось лайфхаками.

Проведе його координаторка програм організаційного розвитку МБФ “Карітас України”, засновниця Інституту лідерства та управління УКУ, викладачка та психологиня Наталія Бордун.

До участі запрошуються люди, що  активно розвивають соціальне служіння на своїх парафіях.

Для участі необхідна попередня реєстрація.

Благодійний внесок – 50 грн

Тренінг відбудеться в офісі Карітас Коломия, за адресою: м. Коломия, офіс БФ “Карітас Коломия”, вул. Гетьманська 36.

Минулого понеділка ми передали Коломийському водоканалу генератор на 400 кВт, який згодом освятили. Служити він буде для безперебійного водовідведення в нашій громаді.

Також ми передали менший (3 кВт) патронатній сім’ї Коломийської громади. Ця допомога справді є неймовірно важливою, кажуть вихователів будинку, адже зараз з ними проживають діти раннього віку.

За генератори ми щиро вдячні Arcidiecézní charita Olomouc.

Карітас Коломиї за підтримки проєкту #EHO видає переселенцям вразливих категорій кеш-гранти.

189 осіб можуть отримати гранти в розмірі 6600 грн.

Це ВПО, які:

– самотні пенсіонери

– важкохворі люди

– люди з інвалідністю

– багатодітні родини

– вагітні або годуючі жінки

– самотні опікуни чи батьки

Люди, які претендують отримати цю суму, мають підтвердити, що вони раніше не отримувати допомогу від інших організації та Карітасу в тому числі.

Щоб отримати кеш-грант потрібно:

паспорт

ідентифікаційний код

документ, що підтверджує вразливість

ІВАN (міжнародний номер банківського рахунку)

Локації Карітас Коломия невтомно дарують дітям радість. Минулого тижня в них була дуже насичена програма.

При Карітас Снятин вихованці:

 • розгадували загадки;
 • розвивали абстрактне мислення;
 • переглядали мультфільм;
 • показали вертепне дійство парафіянам храму Чуда Архистратига Михаїла.

 А в Парафіяльний Карітас м.Яремче

 – доєднались до челенджу #коляда_єднає;

– робили власноруч ляльковий будинок;

 – проходили квест;

 – виконували творчі завдання;

З горою натхнення, які дарують наші діти йдемо в новий тиждень. І нехай він буде для всіх таким ж яскравим як і малюнки наших малюків. 

Простір дружній до дитини в рамках проєкту #Emergency_appeal починає свої захопливі відвідини до наймолодших жителів наших шелтерів. Вчора ініціатива відвідала прихисток при парафії Петра і Павла с. Дора.

Попри теплу, як на цю пору року погоду, нашим чарівним педагогиням таки вдалось створити зимову атмосферу. Зокрема на занятті вони:

 • мали майстер-клас “Зимові рукавички”;
 • грали в настільні та рухливі розвиваючі ігри;
 • вивчили флеш-моб “Танцювальні зимові забави”.

Нашим священним обов’язком є подбати про немічних людей в старості… А це один із напрямків роботи Карітас Коломия. Одним з найдавніших проєктів нашого фонду “Стала система домашньої опіки в Україні” . У його межах 36 людей поважного віку  отримали необхідні їм засоби гігієни.

Ми щиро вдячні за сприяння Caritas Ukraine та Caritas Österreich.Вихованці проєкту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2022», який діє за підтримки Caritas Ukraine Карітас Дітям, днями дізнавалися про основи толерантності. Це база, яка дуже допоможе нашим вихованцям у дорослому житті.

Наші педагоги організували цікаві інтерактивні заняття, щоб дітки краще засвоїли усе почуте. Адже важливо розвивати у них не тільки християнсько-моральні цінності, а й етичні. Над цим активно працювали під час останнього заняття.

Близько 100 людей щодня отримують гарячі обіди від Карітас Коломия. Готують їх з любов’ю кухарі нашої Благодійної їдальні, яка служить потребуючим з давніх часів роботи нашого благодійного фонду.

Люди, які належать до вразливих категорій можуть отримувати обіди. Для цього потрібно звернутися у Карітас Коломия за адресою  —  вул. Гетьманська 36, з такими документами:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документ, який підтверджує вразливу категорію, до якої належить людина;
 • результатами флюрографії;

Чекаємо на вас у будні з щирим серцем та смачним комплексним обідом. І при нагоді ще раз дякуємо Arcidiecézní charita Olomouc за намет у якому зараз працює Благодійна їдальня.

Майже рік у Карітас Коломия за підтримки проєкту #Emergency_appeal працює Соціальний гардероб. Щодня з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 16:00 переселенці можуть отримати тут одяг та взуття.

У четвер з 11:00 до 14:00 одяг та взуття можуть отримати місцеві мешканці вразливих категорій: малозабезпечені, сім’ї, де хтось із членів має інвалідність, багатодітні сім’ї.

Щоб отримати речі у Соціальному гардеробі, переселенці мають завітати в офіс Карітас Коломия та отримати талончик.

Місцеві мають прийти до Соціального гардероба з такими документами: паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує категорію, до якої належить людина.

Якщо ви маєте вживаний одяг чи взуття у доброму стані, приносьте його в Соціальний гардероб, за адресою Коломия, вул. Грушекського 35.

Стежте за нашими соцмережами та очікуйте наступної добірки.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

 

Caritas Kolomyia