Нові знання – нові можливості

На початку липня у Карітасі провели одноденний тренінг на тему «Як написати та реалізувати соціальний проект»  для учасників проекту «Активізація соціального служіння громади». У якості тренера виступив представник Львівської освітньої фундації –  Stanislav Klosovskyi. На навчання запросили представників з одинядцяти парафій.

Розпочали зустріч зі знайомства, де кожен представився та розповів про себе. Далі Станіслав наголосив на важливості соціального проекту та з чого варто починати. Тренер запропонував кожній парафії подумати та висунути бодай одну ідею, яку можна втілити у проект. Учасники довго не думали і поспішили записувати ідеї на папір.

Після цього Станіслав запропонував поділитися на декілька груп  та поспілкуватися між собою. Завдання полягало в наступному : миряни представляють свій проект і доводять його значимість, і навпаки. В результаті учасники мали сказати чи справді проект колег є важливим.

Після обговорення тренер навів конкретні кроки, які забезпечують досягнення мети – цілі. Отож, учасники приступили до написання цілей свого майбутнього проекту. Далі в рух пішли написання завдань та методів. Завдяки практичному опрацюванню теоретичних знань миряни змогли детальніше ознайомитися з етапами написання проекту.

https://caritas-kolomyya.org/wp-content/uploads/2019/07/DSC_0195.jpg

Ці знання для учасників дані не просто так, адже після тренінгу стартує конкурс на написання проектів, де кращі –  отримають матеріальну допомогу.

http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/07/dsc_0206.jpg

Хочемо подякувати Stanislav Klosovskyi за надані знання та можливість попрактикуватися, а учасникам проекту – за присутність та активну співпрацю.

#Соціальне_служіння_УГКЦ  #UGCC_Social_ministry #Caritas_Kolomyya #Social_ministry_Kolomyya

Caritas Kolomyia