Три способи лікування горла
Біль у горлі створює справжній дискомфорт і може виникнути у найвідповідальніший момент. Часто люди не приділяють цьому велику увагу скидаючись на те, що скоро все мине. Та результат дає про себе знати : маленький дискомфорт згодом переростає у неприємний біль.
Причин появи болю при ковтанні може бути безліч. Найпоширеніші з них:
- Куріння
- Алергія
- Хімічні подразники
- Хронічні інфекції носових пазух
- Ослаблений імунітет
Пропонуємо вам три основних способи лікування горла:
Полоскання медом
Мед обволікає горло і має легкі антибактеріальні властивості. Додайте 2-3 чайні ложки меду до горнятка теплої води. Отриманим розчином полощіть горло декілька разів на день, і біль в горлі швидко мине.
http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/9eiibymts3kvho4d5pcvlj67f2ew9yu9-300×225.jpg
Полоскання солоною водою
Цей метод – один із найефективніших для лікування симптомів застуди. Сіль допомагає усунути вологу зі слизових оболонок, розчиняючи цим самим слиз. Це сприяє очищенню горла від мокроти, яка і викликає кашель. Розчиніть 0,5 чайної ложки солі в одній склянці теплої води і полощіть хворе горло 3-4 рази на день.
http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/sal-300×200.jpg
Полоскання м’ятою
У м’ятній олії, що міститься у м’яті, є речовини, що допомагають відкрити носові проходи. Особливо добре цей ефект помітний, якщо Ви використовуєте для полоскання насичений м’ятний чай. 2 столові ложки подрібненої м’яти залийте 1 склянкою окропу, варіть на невеликому вогні впродовж 15 хвилин, охолодіть і процідіть. Отриманим настоєм полощіть хворе горло декілька разів на день.
http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/aceite-esencial-de-menta-300×177.jpg
Щоб не мати проблем з неприємним симптомом можна дотримуватися таких правил:
- уникати переохолодження організму;
- зміцнювати імунітет;
- відмовитись від шкідливих звичок;
- провітрювати житло і зволожувати повітря;
Важливо!
При появі болю в горлі слід звернутися за консультацією до терапевта або отоларинголога, які зможуть точно визначити діагноз та почати правильне лікування.