Ділимося з вами про роботу нашого механізму добра за минулий тиждень.

Карітас Коломия видає грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Таку можливість ми маємо завдяки проєкту #ECHO за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Österreich Caritas Ukraine

Зокрема, за минулий місяць грошову допомогу в розмірі 20 € в його рамках 4 рази виділили 457 нашим бенефіціарам. Серед них:

• люди з інвалідністю;
  • самотні люди похилого віку (старші60 років);
  • багатодітні сім’ї (3 або більше неповнолітніх дітей);
  • самотні батьки/опікуни(проживають разом з дітьми);
  • вагітні жінки та матері дітей до 2 років;
  • важкохворі;

На цей час ВИДАЧА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗУПИНЕНА. Проте, ми сподіваємося, що завдяки нашим партнерам у найближчому майбутньому ми будемо мати змогу ще послужити.

У Карітас Коломия одночасно діють декілька великих проєктів по допомозі  вимушено переселеним особам: #Emergency_appeal #ECHO за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Österreich Caritas Ukraine та «Надзвичайне реагування на війну в Україні» Caritas Norge.

У рамках кожного з них ви можете отримати продуктові та гігієнічні набори у:

Очікуємо на вас навіть в часі відключень світла

На день у наших хабах ми видаємо  — 120 продуктових та 130 гігієнічних наборів.

Минулого тижня відбулася перша евакуація наших бенефіціарів до міста Сату-Маре.

Ми щиро вдячні партнерам з Карітас Румунія, які з радістю прийняли наших бенефіціарів та забезпечили їх житлом, харчуванням, ментальною підтримкою та іншим необхідним.

Всією дружньою командою працівники Карітас Коломия відправились на супервізію.

З командою кваліфікованих психологів ми:

• розібрали професійні кейси;
  • дізнались як протидіяти стресу та емоційному вигоранню;
  • шукали ресурс за допомогою метафоричних карток;
  • пропрацювали психодраму «Війна! Перемога за нами!»
  • пофантазували на арттерапії та казкотерапії

Було цікаво, корисно та наповнююче. А якщо ви теж хочете подбати про своє ментальне здоров’я – звертайтесь до психологів Карітас Коломия за номером  —  +380682980477

Особи, які піклуються про інших повинні бути професійно компетентними. Тому нові працівники Карітас Коломия регулярно проходять навчання з Політик та Процедур нашої благодійної організації.

Минулого тижня навчання провела нова відповідальна за впровадження системи убезпечення в Карітас Коломия Іра Федорак

Під час навчання учасники:

• зрозуміли основи Убезпечення
  • дізнались, які політики та процедури входять до системи Убезпечення
  • навчились ідентифікувати та повідомляти про порушення системи УбезпеченняА ще минулого тижня до Дня волонтера відбувся затишний вечір, де вручали  волонтерські оскари. Зібрались найкращі представники спільноти армії добра, а за свою плідну працю вони отримали дипломи та фірмові свічки Карітас Коломия, зроблені з любов’ю.

У романтичній атмосфері, при світлі свічок, наші волонтери поділилися спогадами про свою роботу в Карітас Коломия, пограли в класні ігри та поласували смаколиками. Висновок єдиний: волонтером бути круто. Долучайтеся і ви.

Вихованці проєкту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2022» виготовляли пряники для наших військових.

Ми отримали дев’ятий вантаж допомоги від Caritas Mitropolitan Blaj та Thomas Hackl, за що щиро вдячні. Окрім одягу, продуктів харчування, засобів гігієни та безліч інших речей, якими наші партнери з Румунії допомагали раніше, Карітас Коломия також отримав 4 нових електрогенератори.

Через непередбачувані обставини команда Соціальне служіння УГКЦ Карітас Коломия змушена перенести перший модуль соціально-освітницької волонтерської академії «СОВА» на наступний тиждень, 17 грудня (субота). Проте буде не менш круто, про це подбає наш спікер, заступник директора, отець Василь Латчук.

Виїзд о 10 ранку з офісу Карітас Коломия, тема першої зустрічі “Карітас як місія церкви. Християнське волонтерство”. Проєкт реалізовується за підтримки Renovabis CNEWA.

Понад десять років Карітас Коломия служить дивом для малечі, проводячи акцію «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей». За цей час тисячі людей стали руками єпископа Мирлiкiйського на землі, просто виконавши мрії із дитячих листів. На жаль, через повномасштабне вторгнення в багатьох оселях змінились звичні обставини: хтось опинився закордоном, комусь не вистачає коштів, щоб придбати дитині омріяну рiч і т.д.. Проте, це зовсім не означає, що ви не зможете стати частинкою акції. Як і того року ми оголошуємо челендж #я_став_святим_миколаєм

Умови дуже прості:

• опублiкувати пост/сторiс про марафон з фото, яке Вам найбільше асоціюється з Днем Святого Миколая;
  • поставити хештег #я_став_святим_миколаєм; пожертвувати на акцію “Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей” певну суму (це можна зробити за QR-кодом прикріпленим у дописі або на картковий рахунок UA533052990000026004025505749
  • передати естафету мiнiмум ТРЬОМ друзям (чим більше, тим краще);

Якщо Ви не хочете чекати, поки ваші друзі запросять вас стати частинкою «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей» можете долучатись до #я_став_святим_миколаєм і без них. Почніть ланцюжок добра із себе!

Якщо ви уже долучилися до акції та взяли листа, розповідаємо що ж робити далі:

• перевірте ще раз ваші пакунки на наявність всього купленого;
  • запакуйте подарунок компактно та не забудьте про святкову обгортку;
  • зверху запакованого подарунка наклейте ШТРИХ-КОД (він є у вашому конверті)
  • заповніть дані вказані на бланку (жертводавці, склад подарунка, вкажіть загальну вартість)

Помічниці святого Миколая чекають на вас в офісі Карітас Коломия (Гетьманська, 36) та інформаційному наметі (площа Відродження).  Можете приносити подарунки навіть у вихідні, перед святом Миколая служимо без вихідних.