Минулого тижня Центр життєстійкості, який діє у рамках пілотного проєкту із запровадження надання соціальної послуги з формування життєстійкості Міністерства соціальної політики України в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» першої леді Олени Зеленської, провів низку важливих заходів, спрямованих на підтримку психічного здоров’я та розвитку громади.

Ділимося результатами:

Курс емоційної грамотності

Заняття тренінг для дітей “Я. Емоції. Стосунки з оточуючими”. Обговорили важливість емоційного стану кожної людини. Як відчувати та розпізнавати свої емоції, виражати їх конструктивно та розуміти почуття інших людей. Через ігри, вправи та дискусії учасники познайомилися з самоконтролем емоцій, співчуттям та навчають вирішувати конфлікти.

Тренінг “Внутрішній ресурс” в управлінні освіти Коломийської міської ради

Провели знайомство, кожен учасник мав змогу представитися та розповісти трішки про себе. Створили доброзичливу, безпечну атмосферу.
Навчилися, за допомогою вправ, відновлювати внутрішній ресурс, шукати його в щоденних справах. Це надзвичайно важливо у такий не легкий час.

Творча майстерня “Ялинкова прикраса”

Діти виготовляли своїми руками ялинкову прикрасу, яка буде прикрашати їхню ялинку цього року і милувати око рідних. Роздумували над притчею “Багато покликаних та вибраних мало”. Отримали важливі знання, поділилися думками та відволіклися від гаджетів.

Творча майстерня “Веселий сніговик”

Малювали фарбами веселого сніговичка, кожен мав змогу проявити свою фантазію. Розгадували цікаві загадки. Вчили складати загадки самостійно, а також перетворювали загадки на прислів’я. Розвивали кмітливість, аналітичне мислення та творче бачення.

Ряд тренінгів на тему «Насильство під час війни»

25 листопада 2024 року стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Працівники Центру життєстійкості з 25 по 27 листопада поточного року провели ряд тренінгів на тему «Насильство під час війни» серед мешканців шелтерів, педагогів та соціальних педагогів, медичних та соціальних працівників. Під час тренінгів були висвітлені та обговорені питання щодо видів насильства, причин та наслідків проявів насильства, основні проблемні питання, що виникають під час вжиття заходів протидії насильству, а також алгоритм дій при виявленні випадків насильства та відповідальність за його скоєння. Були надані памʼятки та рекомендації щодо органів, установ, залучених у протидії насильству, їх телефони, та загальний алгоритм дій при виявленні таких випадків.

Caritas Kolomyia