Ангеліна потрапила в Карітас Коломия рік тому, прийшла, як волонтерка допомогти втілити акцію “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей”.

 “Я почала відчувати, що я в цьому світі не тільки живу, а ще й роблю добро. Потім познайомилася з іншими волонтерами і далі ми почали долучатися до інших акцій”.

Від початку вторгнення Ангеліна певний час була волонтеркою у Соціальному гардеробі, а влітку була аніматоркою на двох літніх таборах для діток-переселенців, які організовував Карітас Коломия.

Ангеліна працює викладачкою початкових класів та хореографії. Паралельно здобуває педагогічну освіту у ВИШі. Влітку дівчина волонтерила ледь не щодня, а від коли почався навчальний процес приходить в офіс Карітас Коломия за можливості.

“Коли я волонтерила у соціальному гардеробі, то бачила там багато переляканих людей, які приїхали із зон, де тривають активні бойові дії. І вони раділи, коли ми робили їм добро, вони посміхалися, дякували, а я отримувала від цього задоволення”.

Ангеліна ділиться, що знайшла в Карітас Коломия друзів як серед волонтерів, так і серед працівників. Від цього вона відчуває своє волонтерство ще ціннішим

Caritas Kolomyia