Станьмо родиною Карітас!

Карітас Коломия уже давно перестав бути просто благодійним фондом.

Для багатьох наших відвідувачів  —  це захист, затишок та відчуття родини.

Ми переконані, що цей світ, окрім любові, може спасти спільнота, яка множить цю любов, тому вирішили створити Клуб Родини Карітас, де небайдужі люди зможуть ділитися милосердям та ширити світло і добро.

Клуб Родини Карітас – це закрита родинна спільнота, де зустрічаються друзі, щоб підставити плече допомоги якомога більшій кількості людей.

Щоб долучитися до Клубу Родини Карітас, достатньо виявити бажання допомагати, вибрати суму власної щомісячної пожертви, яка допоможе Карітасу і надалі ефективно вирішувати проблеми соціально незахищених верств населення, а також, при бажанні долучатися до інших спільних справ Родини.

Ви можете підтримувати нас по-різному: фінансово, інтелектуально, ідейно чи різними видами служіння.

Що отримає учасник Клубу Родини Карітас?
●      нове коло друзів – однодумців;
●      спільні подорожі;
●      участь у реколекціях та різноманітних тренінгах від кращих експертів;
●      спільні свята;
●      брендовану продукцію та сувеніри від Родини Карітасу.
Пропонуємо Вам стати частиною нашої Родини Карітас.

Коли береш  —  наповнюєш руку. Коли даєш  —  наповнюєш серце.

Наповнюймо свої серця разом!