Минулого тижня завершилася акція «Шкільний портфелик», тож підіб’ємо підсумки.

 621 дитина з тридцяти територіальних громад Івано-Франківщини в новому навчальному році здобуватимуть знання з новенькою канцелярією.

Цьогоріч до участі в акції активно долучились парафії Коломийська єпархія УГКЦ, збираючи кошти та канцтовари. 

 Допомогу мали змогу отримати діти різних вразливих категорій, які навчаються в 1-11 класі.

Два дні поспіль на подвірʼї нашого офісу, а також в різних парафіяльних осередках  була видача подарункових сертифікатів та різноманітної канцелярії, які приносили наші жертводавці, за що ми їм дуже вдячні.

 Завдяки проєкту «Допомога дітям в потребі» наші працівники розвезли шкільне приладдя для дітей у парафіяльні громади з якими ми співпрацюємо: Надвірна, Люча, Космач та Кути.

Минулого тижня наші фахівці мали плановий виїзд у Снятин. 

Наш кейс-менеджер та психолог зустрічалися з внутрішньо переміщеними особами та вирішували найрізноманітніші питання та проблеми, які в них виникали.

Ось і настало довгоочікуване 1 вересня для першокласників та цчнів Католицької школи ім. Святого Папи Івана Павла ІІ. Як це було переглядайте у фоторепортажі.

Команда проєкту “Долаючи розломи” для мешканців  і працівників Будинку милосердя ім. Миколая Чернецького та жителів шелтеру для літніх людей м. Коломиї організувала концерт Тлумацької музичної школи, який зігрів серця усіх присутніх.

Звучали чудові літературні твори, музика наживо і пісні у виконанні дітей та їх керівників .

Такий захід дав змогу нашим бенефіціарам відпочити від рутини та буденних проблем, набратися нових вражень та отримати натхнення для нових справ.

У цей нелегкий час ми продовжуємо підтримувати сімʼї Героїв.

Цього разу у рамках проєкту #долаючи_розломи за підтримки УГФ Caritas Ukraine наші фахівці відвідали Тлумацьку ОТГ. 

Захід пройшов у невимушеній атмосфері. Наші психологині допомогли розібратися в проблемах та питаннях, що виникали у рідних. Ті у свою чергу поділилися історіями життя з Героїв. 

Під час зустрічі наші фахівці допомогли створили коло самодопомоги, щоб рідні могли обмінятися контактами та вирішити різні запити сімей, що втратили чи в пошуку своїх рідних захисників.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia