Тиждень був насичений подіями та різноманітними активностями. Тож Карітас Коломия продовжує ділитися найцікавішим у своєму дайджесті новин.

Ми завжди підтримуємо наших волонтерів і прагнемо забезпечити їхнє духовне та професійне зростання. Тож з часом ми організовуємо цікаві тренінги та заходи для відновлення ресурсів та мотивації.

На останньому заході наша психологиня Катерина Фещенко провела захоплюючий психологічний тренінг. Учасники отримали можливість поглибити свої знання та навички, знайти нові джерела мотивації та відновити свої емоційні ресурси.

Продовжили розповідати молодому поколінню про соціальне служіння та значення волонтерства у нашому житті. Цього разу наша команда з Карітасу Коломия відвідала Отинійський ліцей.

Також у рамках тижня соціального служіння Іванна провела захоплююче заняття для дітей нашого дитячого простору. Завдяки її енергії, вміло підібраному матеріалу та вмінню подати інформацію, наші діти зрозуміли, що потрібно бути добрими та відданими, любовʼю служити один одному.

13 березня в рамках проєкту “Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2024” ми занурили у світ творчості дітей, які перебувають у складних умовах без батьківського піклування та наразі проживають у селищі Ворохта. А саме провели арттерапію, адже це не лише метод психотерапії, але й можливість допомогти кожній дитині знайти свій унікальний шлях до самовираження.

Ділилися з вами підсумками тижня соціального служіння та нашого марафону добрих справ #з_служінням_до_великого, до якого долучилися наші парафії Коломийської єпархії УГКЦ.

14 березня наш кризовий центр разом із Простором дружнім до дитини у рамках проєкту «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» поїхали в смт Отинія.

Наша команда надала там індивідуальні психологічні консультації та організувала неймовірно цікаві заняття для дітей.

15 березня при Соборі Святого Архистратига Михаїла у Коломиї відбулося відкриття і освячення благодійної їдальні для потребуючих.

Нагадаємо, що парафія взяла участь у проєкті «Соціальне служіння громад». У рамках цього пройшла навчання, написала грантову заявку та захистила її – в результаті отримала міні-грант для реалізації своєї ініціативи – тобто соціальної їдальні для потребуючих, яка буде діяти при соборі.

Детальніше читайте за посиланням ТУТ.

Ділилися з Вами історією Юлії, яка двічі була змушена покидати свій дім через війну. Спочатку у 2014, а потім у 2022-му. Попри життєві труднощі вона вирішила відновити улюблену справу та почати тренувати в Коломиї. Завдяки проєкту Юлія змогла розширити свою справу та відкрити ще одну студію Umax.studio , закупити необхідне приладдя та навіть працевлаштувати ще одного тренера і технічну працівницю.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!