Здати кров – це врятувати чиєсь життя

Сьогодні, 29 лютого, на базі Медичного центру Святого Франциска працівники, волонтери та просто небайдужі люди зробили ще один внесок у нашу Перемогу – взяли участь у донорській акції, яку організував БФ “Карітас Коломия” разом із Прикарпатським обласним центром крові.

47 людей підтримали цю ініціативу та разом зібрали 21 100 мл крові для порятунку поранених цивільних та військових, а також людей з важкими захворюваннями.

“Я радію й надихаюся командою та людьми, які швидко підхопили цю ініціативу. Мабуть, кожен з нас у цей важкий час зрозумів, що будь-яка допомога є важлива. Щиро радію, що мої 450 грам крові можуть врятувати життя “, – розповідає Ірина Піндус, організаторка та ініціаторка акції.

Карітас Коломия завжди готовий прийти на допомогу тим, хто її потребує. Тож охоче долучився до донорської акції та на власному прикладі показав, що пришвидшувати нашу перемогу під силу кожному.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї благородної справи, за вашу небайдужість! А особливо КНП “Прикарпатський обласний центр служби кров за організацію та професійність.


Підтримувати такі акції дуже важливо, а особливо у цей непростий час.

Caritas Kolomyia