314180758_3096555110636190_5507759568723812461_n

Як знайти роботу в сучасних реаліях?

Працевлаштування – одне з питань, які найбільше хвилюють бенефіціарів Карітас Коломиї. Як знайти на нього успішну відповідь знає кризова консультантка Карітас Коломия Анжеліка Кошкіна

В умовах війни багато українців втратили роботу або, залишаючись працевлаштованими, не мають доходу. Дехто ж отримує мінімальний дохід, який не забезпечує навіть базових потреб.
Проте, надія знайти роботу все ж є.

 Зокрема, Карітас Коломия допомагає ВПО та місцевим відшукати своє місце працевлаштування. Але перед цим потрібно визначитися в якій сфері ви бажаєте працювати, за яким графіком і який дохід плануєте отримувати. Після короткого самоаналізу Вам стануть в пригоді ці сайти:

https://www.dcz.gov.ua https://kolrda.gov.ua/…/kolomyyskyy-miskrayonnyy-tsentr…

https://www.work.ua/

https://rabota.ua/ua

https://jobs.ua/vacancy/search

https://besplatka.ua/rabota

Не забудьте звернутись до Центру зайнятості. Там вам допоможуть зареєструватися, підібрати вакансії згідно з вашим запиту, скласти резюме, розмістити його на пошукових платформах, підкажуть, як успішно пройти співбесіду та випробовувальний термін на новому місці праці.

Також пам’ятайте про загальноукраїнські та місцеві вайбер й телеграм чати з актуальними вакансіями. На сторінках місцевих газет, дошках оголошень, вітринах та при вході до магазинів та закладів також можна побачити оголошення про пошук працівників.

Якщо Вам бракує впевненості або тривожний стан заважає зосередитися, можете звернутись до психологів Карітас Коломия. Вони допоможуть заспокоїтися, підвищити самооцінку та знайти власні ресурси, і сміливіше почати пошуки роботи.


Разом робимо добрі справи і перемагаємо

Caritas Kolomyia