Сьогодні, 7 грудня, завершили 8 модуль соціально-освітньої волонтерської академії «СОВИ» в рамках Соціальне служіння УГКЦ за підтримки RenovabisCNEWA Canada.

Цього разу були присутні не тільки парафіяльні волонтери, але й священники, адже ми розбирали тему соціального підприємництва та його роль у соціальному служінні. Також долучилися працівники хабів Карітас Коломия. Так як більшість парафій скоро запускатимуть свої проєкти для них це дуже актуально.

Ми разом думали, які проєкти точно спрацюють, шукали та перевіряли власні ідеї для соціального підприємництва. Найголовніше – зрозуміли як від ідеї перейти до працюючого бізнесу.

Тренінг провів Петро Дарморіс, керівник організації Social Economy Ukraine, тренер та консультант з питань розвитку та залучення інвестицій для соціальних підприємств.

Щиро дякуємо за продуктивне та неймовірно корисне навчання, яке допоможе учасникам у запуску своїх проєктів та розуміння в цілому як все працює.

Радіємо, що щоразу до нашої СОВИ долучається все більша кількість учасників, що одразу після навчання чуємо позитивні відгуки від наших учасників.

Дякуємо усім за активну участь, ваше бажання розвивати соціальне служіння на своїх місцях, а також вашу небайдужість.

Завершилася наша СОВА Божественною Літургією та подякою Богу за цей день.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia