Всеукраїнський форум “Соціальне служіння громади”

Єпархіальна команда та представники парафіяльних Карітасів Коломийська єпархія УГКЦ стали учасниками Всеукраїнського форуму соціального служіння. Відбувалось дійство у Львівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦ. Ділення досвідом та підведення підсумків року, в якому служіння ближньому стало ближчим для кожного з нас. Для всіх ця подія стала натхненням для подальшої праці. Особливо натхненним було слухати і бачити ту роботу, яку представляли Карітаси та соціальні центри міст, містечок та селищ з різних регіонів України, а також працювати в командах, де була можливість поділитись своїми думками, перейняти досвід інших та відповісти на питання, які турбують.

Вітаємо Caritas Nadvirna та директора отця Андрія Будзяка з представленням на Форумі вашої роботи та досягнень, бажаємо вам ще більших звершень та наснаги для праці і служіння!

Представники Карітас КоломияПарафія Святого Арх. Михаїла с-ще Заболотів Парафія Святого Василія Великого м. КосівХрам св. Миколая Чудотворця м. КоломиїКарітас Городенка, парафія Успення Пресвятої Богородиці.,та Благодійний фонд “Карітас Чернівецької Єпархії” дякують за можливість побувати на Форумі, за досвід, нові знання для себе та натхнення для праці і служіння ближньому!

Любов’ю служіть один одному❤️

 

м. Коломия, Україна 78200 вул. Гетьманська, 36

тел.: (03433) 4-89-55

тел./факс: (03433) 2-16-91

email.: karitas.kolomya@gmail.com

Сергій Триф`як (Директор) – тел.: (03433) 4-89-55

Caritas Kolomyia