Вперше в Коломиї : Архиєпископ та митрополит Моравії (Чеська Республіка) Ян Граубнер навідався до писанкового міста

Високопреосвященний архиєпископ та митрополит Моравії Ян Граубнер вперше навідався з візитом до Коломиї. Долаючи сотні кілометрів від рідного міста, Архиєпископа супроводжували представники Карітасу Оломоуц на чолі з директором Вацлавом Кепртом. Зустрів поважних гостей із Чеської Республіки Преосвященний владика Василь (Івасюк), після чого показав їм Катедральний Собор Преображення Христового.

Наступною зупинкою став будинок нічного перебування для безхатьків, тут колеги з Карітасу Оломоуц допомогли зробити ремонт. Далі представники церкви попрямували до Сиротинцю Святого Миколая, уже традиційно з гостинцями для вихованців.  Діти гостей зустріли радо та провели екскурсію по дому.

Поглянули і на майбутню Католицьку школу та дитячий садок Святого Папи Івана Павла ІІ.
Перебуваючи під враженнями, Вацлав Кепрт жартівливо сказав, що вже бачить поруч з будівлею майбутній католицький університет.

http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/07/dsc_0423.jpg

На завершення о. Сергій Триф’як запросив усіх до Карітасу, де познайомив Архиєпископа Яна Граубнера з працівниками та діяльністю благодійного фонду, а також представив соціально-мистецький проект «НаДія. Родина. Спільнота».

Директор Карітасу Коломия подякував партнерам за підтримку, пораду та постійну співпрацю, яка триває понад 10 років.

Поспілкувалися з чеськими гостями і місцеве телебачення НТК

Caritas Kolomyia