Сьогодні, 8 грудня, у рамках проєкту Соціальне служіння УГКЦ за підтримки RenovabisCNEWA Canada священники, парафіяльні волонтери, працівники та директор Карітас Коломия не лише пройшли 8 модуль СОВИ, але й обмінялися досвідом соціального служіння з Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ.

По-особливому цікаво було послухати про соціальне підприємництво, яке діє при Марійському духовному центрі «Зарваниця», адже присутні змогли не тільки прослухати теорію, але й побачити це все не практиці.

Розпочався день з Божественної Літургії, яка зарядила всіх учасників на продуктивний день благословений Богом.

Опісля всі присутні зустрілися з Владикою Володимиром Фірманом єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівської архиєпарії, який розповів про користь соціального підприємництва, а також про те як це все насправді діє при архиєпархії: які саме є підприємства, чим вони займаються та на чому спеціалізуються, для чого це все засновували і чому розвивають далі.

Учасники активно задавали найрізноманітніші запитання на які Владика радо відповідав.

Опісля розповідей та розмов усі разом відправилися на самі локації, щоб наочно подивитися як все працює.

Владика Володимир не тільки розповів про кожне підприємство, але й провів неймовірну цікаву екскурсію, яка не залишила байдужим нікого.

Ми відвідали:

*ФГ «Зарваниця Агро»;

*Цех по виготовленні напівфабрикатів;

*Цех по виробництву соломʼяних пелет;

*Цех по виробництву мінеральної води.

Усі були приємно здивовані і тепер ще більше натхненні і вмотивовані впроваджувати у себе на місцях свої проєкти та розвивати соціальне підприємництво, щоб не тільки розвивати парафію, але й розвʼязувати соціальні проблеми й допомагати тим, хто цього потребує.

Перед поїздкою додому всі разом помолилися перед іконою Зарваницької Матері Божої та подякували за цей благословенний час, який ми провели неймовірно продуктивно, цікаво на славу Божу.

Впевнені, що на парафіях Коломийська єпархія УГКЦ невдовзі зʼявляться чудові проєкти, які реалізують учасники Школи Соціального Служіння.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia