“Центр для дітей та сімей” Карітас Коломия

продовжує свою роботу в онлайн

Через карантинні обмеження, запроваджені урядом у Коломиї, «Центр для дітей та сімей», який декілька років успішно працює в Карітас Коломия, змушений перенести свої щоденні заняття з дітьми в онлайн-режим. Але ці заняття залишаються такими ж цікавими і розвивальними для наших діток.

За час вересневого карантину наші соціальні працівники провели онлайн майстеркласи  для дітей «Декоративні прищепки», по виготовленню паперових тваринок та різноманітних закладок о шкільних підручників. Діти теж із захопленням виготовляли цікаві інсталяції «Хмаринки з ниток», малювали «Вигляд з мого вікна», та ділилися своїми рідними краєвидами з друзями.

Зважаючи на початок шкільного року та до Дня грамотності мали цікаве практичне навчання «Грамотність – запорука успіху людини» та багато інших заходів.

Соціальний  психолог організувала на початку вересня онлайн-практикум-артерапію для дітей та батьків «Я та школа», а зважаючи на потребу поглиблення сімейного спілкування та мотивації дітей, провела для складних родин спільний перегляд та обговорення фільмів «Мій друг містер Персіваль» та “Леді птах”, в якій героїня, котра, теж живе у складній родині, знаходить шляхи вирватися з бідності і реалізувати своє покликання, при  цьому залишаючись доброю християнкою.

Окремо для батьків відбулося спеціальне заняття практикум «Чому моя дитина бреше?», на якому роз’яснено багато аспектів цієї проблеми та способів її уникнення. Також важливою допомогою для батьків  першокласників стала онлайн-лекція-практикум «Адаптація дитини до школи».

Ну а для дітей було цікаво брати участь у Артерапї «Кольори настрою» та інших заходах.

Також соціальні педагоги Карітас Коломия провели для дітей відео-урок «Рука допомоги» до Всесвітнього дня надання домедичної допомоги.

Дякуємо Карітас Словаччини за фінансування заходів для дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей з родин переселенців та малозабезпечених сімей.

Caritas Slovakia – Slovenská katolícka charita
Adopcia na diaľku

Caritas Kolomyia