Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Коломия» запрошує до участі в тендері на виконання ремонтно-будівельних робіт: гідроізоляція фундаменту і ремонт коридору офісного приміщення.

БФ “Карітас Коломия” входить до мережі МБФ “Карітас України”, який є однією з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі – Caritas Internationalis і має мережу з більш ніж 40 місцевих організацій по всій Україні. Офіс БФ”Карітас Коломия” розташований в м. Коломия.
Місія Карітас Коломия: Допомагати людям в потребі, керуючись християнськими цінностями та розвивати благодійність через соціальне служіння.

Предметом контракту є виконання переліку ремонтно-будівельних робіт, з урахуванням матеріалів для їх виконання, в тому числі будівельних, що будуть використовуватися для гідроізоляції фундаменту та ремонту офісного приміщення, що знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., м.Коломия, вул. Гетьманська, 36, згідно проекту. Обсяг робіт визначений відповідно до робочого проекту.

Деталі за посиланням ТУТ.

Caritas Kolomyia