Світ тих людей, які пливуть за бортом загального “Корабля життя”.

 

Сьогодні мав нагоду побувати зі світом, який існує поміж нас. Світ, на який ми не маємо часу і не хочемо зауважувати. Світ тих людей, які пливуть за бортом загального “Корабля життя”. Світ, який ми люди списали і який ми би з радістю знищили, щоб він не існував паралельно з нашим, в якому ми живемо. Хтось закине, що пишуче це я теж хочу його знищити.

Ні. Бо я на «Безхатченків» дивлюся, як на образ Божий, а не як пропащих людей, алкоголіків. А чи вислухали Ви чому вони живуть саме так, а не інакше. Тільки вислухавши їх, хочеться їхній світ прив’язати до нашого.

Нижче написана розповідь одного з безхатченків. Мову і говір людини зберегли в оригіналі.

Розкажіть будь ласка чому Ви тут перебуваєте?

Костя:
«Вже 23 роки живу, як би можна сказати в польоті. Справа в чому. Пішов в армію. В армії був мамка померла. Хату, квартиру жінка – як би то мож було виразитися промахала через водку. Вийшо з армії раз тюрма, два тюрма, три тюрма, чотири. Зійшовся з жінко з тьощою не зійшовся. Зараз з жінкою в мене суди і тому подібне. Від жінки пішов і нема куда. Без хати і тому подібне. А жінку позбавили ще до того материнських прав. Маю одного сина йому 5 років. Зараз він в Галичі в Мединів».

Чи Ви задоволені, що перебуваєте тут?

Так я дійсно задоволений. Умови нормальні, всьо нормально.

Що би Ви ще хотіли б щоб було у «Будинку нічного перебування»?

В принципі є все.

Нагадаю, що 2017 року 3 листопада на базі Благодійного фонду «Карітасу Коломийської єпархії УГКЦ» відкрили «Центр для безхатченків». Це є будинок, де проживають люди, які потрапили у важкі життєві обставини. Він знаходиться за адресою: місто Коломия, вул. Петлюри 98 колишнє старе приміщення Карітасу.
Кожного дня 20 осіб, безхатченків, мають можливість прийняти гарячий душ, випрати свій одяг, випити теплого чаю та переночувати у затишному приміщенні з комфортом. За порядком та перебуванням центру слідкують троє працівників. Щиро запрошуємо тих, хто потребує такої допомоги, до нас у гості.

Прес-секретар Карітасу Коломиї
о. Сергій Радченко

#Caritas_Kolomyya

P.S.КАРІТАС КОЛОМИЙСЬКО-ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ, ЛІТНІЙ ТАБІР «КАНІКУЛИ З БОГОМ»

ЦЬОГОРІЧ, ВПРОДОВЖ 3 ЗМІН ОЗДОРОВИЛОСЯ 198 ДІТЕЙ, СЕРЕД ЯКИХ ВІДПОЧИВАЮЧІ ВІКОМ ВІД 8 ДО 17 РОКІВ.

У ПРОГРАМУ ВХОДИЛО: ЩОДЕННІ МАЙСТЕР-КЛАСИ, РЕКОЛЕКЦІЇ (БЕСІДИ ІЗ ОТЦЕМ-ДИЯКОНОМ ЮРІЄМ), ЗАГАЛЬНА ТАБІРНА ГРА, ДИСКОТЕКИ ТА ЕКСКУРСІЇ НА БІЛИЙ КАМІНЬ ТА ЯРЕМЧЕ. БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В НАСТУПНОМУ РОЦІ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ДУХОВНОГО ЗРОСТАННЯ!

Автор: ОЛЕНА ГЕЛЕТЮК ДЛЯ ПРЕС-СЛУЖБИ КАРІТАС КОЛОМИЙСЬКО-ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ
Caritas Kolomyia