«Сім’я – це місце де народжується життя і ніколи не згасає любов», – так думає про сім’ю координатор проекту «Центр підтримки сім’ї» Taras Buchovskiy .

Інтеграційний проект «Центр підтримки сім’ї» Карітас Коломия спільно з Благодійний фонд “Карітас Чернівецької Єпархії” організували «Сімейне свято» для сімей внутрішньо переміщених осіб та місцевих сімей у Центральному парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка м. Чернівці.

«Ми працюємо не окремо з дорослими і окремо з дітьми, а саме з сім’ями бо розуміємо наскільки важливою є робота з сім’єю цілісно. Саме тому ми створюємо такі заходи, щоб батьки і діти могли разом провести час в приємній атмосфері, поспілкуватися, поділитися досвідом та просто відпочити»- зазначає Taras Buchovskiy.

Сім’ї, які завітали на свято, отримали нагоду покращити соціальну адаптацію, активно, цікаво та, що найголовніше – спільно провести день. Діти бавилися в різні ігри та квести, а батьки всіляко їх підтримували та ділилися між собою досвідом батьківства.

Особливою родзинкою свята була можливість спробувати на собі аква-грим, та взяти участь у грі “Лазертаг”.

#Центр_підтримки_сім‘ї,що реалізовується за підтримки Карітасу Польщі .
Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
#Caritas_Kolomyya

Статистика

Дітей отримало допомогуВикористано

м. Коломия, Україна 78200 вул. Гетьманська, 36

тел.: (03433) 4-89-55

тел./факс: (03433) 2-16-91

email.: karitas.kolomya@gmail.com

Сергій Триф`як (Директор) – тел.: (03433) 4-89-55

Caritas Kolomyia