В переддень Різдва вже доброю традицією є відвідування найбільш нужденних осіб з молитвою, добрим словом та різдвяним пригощенням.

Як ми знаємо, з листопада парафіяльний Карітас Катедральний Собор Преображення Христового видає гарячі обіди для потребуючих, тож 6 січня завдяки спільним зусиллям мирян та з благословення владики кир Василя Івасюка, люди в складних життєвих обставинах мали можливість зібратися за одним столом, щоб скуштувати страви Святої вечері та спільно заколядувати.

Далі єпископ разом з духовенством навідався до  Коломийського геріатричного пансіонату, де поблагословив людей поважного віку, серед яких – вихованці Центру по роботі з молоддю з особливими потребами.

Наступним став візит до ув’язнених, які перебувають свій термін у Товмачику.  Традиційно, така зустріч відбувається з кутею та пампушками, які щороку готують вірні з парафій Коломийської єпархії та адміністрація колонії. До речі, цього року парафіяльний Карітас Стрітення Господнього також долучився та допоміг з приготуванням пампушків для засуджених.

Ближче до вечора  зібралися за спільною молитвою та Святою вечерею відвідувачі Будинку нічного перебування, що на Петлюри. Для них вже третій рік поспіль стараються парафіяни Храму Св. Миколая Чудотворця.

Висловлюємо щиру подяку учасникам соціального служіння, новоствореним Парафіяльним Карітасам, а також  усім тим, хто долучився до приготування страв та не пошкодував свого часу, коштів чи зусиль.Нехай новонароджений Ісус принесе до вашого дому мир, злагоду та любов, а Матір Божа – Марія покриває вас своїм омофором.

 

Христос народився! Славімо Його!  

Caritas Kolomyia