Про табір в Голошино з перших уст

 

 

Чим табір в Голошино відрізняється від інших?

Наталя Григорчук – організатор табору «Осінні канікули з Карітасом»

  • Наш табір в Голошино відрізняється від інших тим, що на наших теренах ніхто не робить осінні табори, ми є першовідкривачами. Розумна ціна, окрім того – цікава програма, яка налаштована на те, щоб згуртувати наших дітей, розвинути їхні здібності, так само християнського аспекту.

Розкажіть про табірне життя.

Як проходив день в Голошино?

Іванка Федорак – аніматор табору

  • Прокидалися зранку , одягалися, милися, запліталися і йшли на ранкову молитву, де сестра Меланія давала настанови на початок дня. Руханка, яку активно проводила Наталія Ярославівна, дітям дуже подобалось побігати на свіжому повітрі. Всі дружно мили руки з милом і йшли на сніданок . Після сніданку – дзвінок додому, щоб діти могли подзвонити до мами, до батьків.

Після цього починалася активна програма дня.  Катехизація, яку проводила сестра Меланія. Майстер-класи, які проводила я та тренінги, які проводила Ірина Миколаївна. Дітям подобалось те, що вони були чимось зайняті , навіть коли спочатку не хотіли робити, потім їм дуже подобався процес роботи і виконання виробів. Після обіду була Велика гра дня, в якій брали участь всі діти, гра сприяла об’єднанню дітей, їхньої спільної праці, роботі в команді, також допомагала проявити лідерські якості, давала  можливість подивитися на дітей хто є хто, наприклад в грі «Золотошукачі». В кожній грі є виховний вплив.

 

Після цього активні ігри на майданчику: волейбол, футбол, а також настільні ігри. Кожна дитина мала можливість грати те, що їй найбільше до вподоби.

 

Особливість у Голошино – це смачна кухня! Особливий  підвечірок , а саме тим, що кухарі придумували різні смаколики: то вареники на пару , то піца, то тістечка чи пампушки. Дітям це дуууууже подобалося!

 

Настає час для спокійної програми, ми переглядали фільми, співали караоке або бавились ігри в кімнатах.

Вечірня молитва.  Сестра проводила з дітьми чуттєві молитви в колі, вони могли висловити своє намірення, діти це дуже любили. Особливістю вечірньої молитви є  іспит сумління і діти могли задуматись, що доброго вони зробили за цілий день, за що треба подякувати, за що вибачитись.

Після вечері найактивніший час дня – це вечірки. Українська, піжамна та різні-різні  вечірки з конкурсами . Після насиченого дня втомлені та задоволені всі вкладались спати.

На чому акцентували?

  • На довірі та допомозі одне одному. А особливим був іспит сумління, що стало духовним піднесенням для кожної дитини. Вдома ми рідко замислюємось про те, що вчинили за весь день , а в таборі кожного вечора був час для цього. І це дуже важливо. Адже діти мали час щоб обдумати свої вчинки, подякувати іншим та вибачитись. Це дуже зворушливо .

Чи плануєте проводити якісь заходи найближчим часом?

Наталя Григорчук

 

  • Тільки приїхали з осінніх, але плануємо робити зимові табори. З 10 по 17 січня у Центрі редемптористів с. Ямна, що за Яремче. Це будуть колоритні табори: розколяда, зимовий відпочинок, колядки, катання на санах, цікаві екскурсії, зимовий відпочинок. Тому, хто не встиг побувати на осінніх, радо запрошуємо на зимовий табір, що буде досить різнобарвним та святковим.

м. Коломия, Україна 78200 вул. Гетьманська, 36

тел.: (03433) 4-89-55

тел./факс: (03433) 2-16-91

email.: karitas.kolomya@gmail.com

Сергій Триф`як (Директор) – тел.: (03433) 4-89-55

Caritas Kolomyia