20 лютого, у 10-ту річницю Революції Гідності, в рамках поїздки обміну досвідом до наших постійних партнерів Arcidiecézní charita Olomouc директор Карітас Коломия отець Сергій Трифʼяк, заступник директора отець Василь Латчук, а також керівники департаментів взяли участь у прес-конференції для національних медіа Чеської республіки, яку організував Arcidiecézní charita Olomouc до другої річниці широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Там мали можливість розказати більше про ситуацію в країні та допомогу, яку надавав Карітас Коломия за цей період.

Представники нашого благодійного фонду відвідали Charita Uherský Brody, де мали можливість перейняти досвід їхньої праці, а саме відвідати будинок для літніх людей, притулок для жінок з дітьми, що перебувають в кризі. А також ознайомилися з специфікою надання послуги «Догляд вдома» та «Медичного догляду» чеськими колегами.

Відтак приїхавши до міського Карітас Оломоуц наші працівники мали змогу переглянути, як працює Будинок нічного перебування та порівняти досвід реалізації таких ініціатив.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia