20 березня відзначають Міжнародний день щастя, саме тому ми вирішили розповісти Вам про тих людей, які роблять наших дітей щасливими

Мова сьогодні йде про Карітас Словаччини, який підтримує наш проект «Допомога дітям в складних життєвих ситуаціях» протягом чотирьох років.

На сьогоднішній день проект налічує 180 вихованців, котрі перебувають в складних життєвих обставинах. Це діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, напівсироти, діти з кризових сімей, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти вимушених переселенців, діти-інваліди або діти, чиї батьки інваліди.

Ось уже четвертий рік поспіль Карітас Словаччини надає фінансову допомогу для вихованців Карітасу Коломиї. Як все відбувається?

Соціальний працівник БФ «Карітас Коломия» п.Оксана регулярно їздить на обстеження сімей та визначає їхні потреби. На кожну дитину складається пакет документів, який передається також і до партнерів у Словаччину. Двічі на рік наші партнери передають кошти на потреби дітей, якими ми опікуємося. Ці кошти використовують для закупівлі продуктових наборів, засобів гігієни, придбання канцелярії, а також на поїздки, екскурсії та сезонні дитячі табори (осінній та зимовий). А ще з дітьми  проводять додаткові заняття для підвищення рівня навчальної діяльності. Крім того працює і психолог з вихованцями.

Нещодавно ми розповідали Вам про видачу продуктових наборів для дітей села Рунгури та Люча, а їх було три десятки. Також ці діти мали можливість піти на виставу «Троє поросят» минулої неділі до Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. Івана Озаркевича.

До слова, за підтримки Карітас Словаччини допомогу отримують діти з Коломиї та Коломийського району, а також діти з с.Рунгури, Городенка, Люча, м.Чернівці та Надвірна. Допомогу отримують і діти з сиротинцю св. Миколая, що в Коломиї.

Хочемо сказати, що наші друзі Adopcia na diaľku допомогли також П’ядицькій та Печеніжинській ОТГ надати продуктові набори кризовим сім’ям. А ще вони забезпечили наш проект проектором та мультимедійною дошкою, за що ми їм дуже вдячні, адже наші вихованці мають змогу переглядати фільми і готувати виступи за допомогою технічного обладнання.

А хто чи що робить Вас щасливими?

#Центр_для_дітей_та_сімей 
#КарітасДітям
#Caritas_Kolomyya
#AdopcianaDialku
#CaritasSlovakia

Caritas Kolomyia