Локація Добра | Частина 3 | Хаб Карітас Коломия в м. Яремче

Яремчанський хаб запрацював на початку березня. Знаходиться він у підвальному приміщенні храму.

У невеликій черзі на вулиці очікують люди. При вході дві волонтерки реєструють людей, видають їм порядкові номери та продуктові набори. Відчинивши двері потрапляємо у велику залу, де безліч одягу. Тут нас зустрічає координаторка хабу пані Наталія. Жінка працює тут із середини травня.

Каже, що за день до хабу навідується 24-28 людей. Раз на місяць переселенцям видають продуктові набори, раз на три місяці — засоби гігієни. Одяг та взуття тут можна отримати будь-коли. Наповнити базу речей допомагають парафіяни місцевого храму.

У Яремчанському хабі працює двоє людей та дві волонтерки. Друга працівниця почала працювати у Карітасі сьогодні, вона переселенка з Донецької області. Жінка має педагогічну освіту, досі волонтерила у хабі, тепер працюватиме з дітками, вона соціальний педагог. Сім’я приїхали саме в Яремче, бо мали тут родичів і знали куди і до кого їдуть. Щоб хоч якось відволіктися від думок про дім, Наталія почала волонтерити. А згодом жінка дізналася, що при хабі є вакансія соціального педагога. Вона радо погодилася працювати тут.

Життя хабу активно буяє, волонтери зосереджено працюють з базою даних, видають продуктові набори та привітно проводжають людей, які звертаються за допомогою.

А ті ловлять сонячні проміння на вулиці, гомонять між собою, щоб скоротити час чекання в черзі та знайомляться з новим життя у тилу, де панує любов та взаємопідтримка.

Caritas Kolomyia