Карітас Коломия запрошую до участі в тендері на виконання ремонтних робіт

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Коломия» запрошує до участі в тендері на виконання ремонтних робіт по 7 локаціях згідно проекту “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових в Україні 2022” за лотами, згідно специфікації вказаними в додатку №1 Тендерного запрошення за посиланням: 

https://docs.google.com/document/d/1ghjBoCmHUwXFAZ9W6Rj87F3N3RlzDGJh/edit?usp=sharing&ouid=110409249944371086184&rtpof=true&sd=true.

Умови та спосіб оплати:
на підставі укладеного договору по безготівковому рахунку;
за матеріали – 100% передоплата;
за виконання робіт – 50% передплата, решта 50% оплачується поетапно після виконання частини робіт у строки за погодженням сторін.

Порядок подання пропозиції:
– заповнений Додаток №1 (сканований документ у форматі PDF, якщо надсилається електронною поштою) з підписом керівника організації (уповноваженої ним особи) та печаткою (за наявності);
– свідоцтво про державну реєстрацію/виписка;
– копія документу про статус платника податків.

Учасник торгів, повинен бути суб’єктом підприємницької діяльності, мати досвід роботи у сфері будівництва, капітальних ремонтів, реконструкції об’єктів та мати право на здійснення відповідного виду діяльності, передбаченого законодавством України.
Можна брати участь в тендері як на окремі лоти, так і в загальному по всіх лотах. Розгляд тендерних пропозицій буде відбуватися по лотах.

Цінові пропозиції надсилати на мейл: растровый email в виде фото з назвою у темі “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових в Україні 2022” або подати безпосередньо за адресою м.Коломия, вул. Гетьманська, 36.

У випадку виникнення запитань, звертатися:
Селезінка Олександр
Т. 066 9009790, Дата завершення: 04.07.2022 до 10.00

Caritas Kolomyia