Карітас Коломия. Тижневий дайджест 04 – 10 липня.

Промайнув ще один тиждень благодійних справ Карітас Коломия. Звичайно ж, найбільшу частину часу ми приділи дітям та їх розвагам, бо поки триває літо, малеча має відпочивати та набиратися сил. Але ми не забули і про наших гостей з зони бойових дій, що перебувають у місцевих громадах, про їхні потреби та проблеми, знайшли час для професійного розвитку працівників Благодійного Фонду та розпочали новий проект.

 • Карітас Коломия разом з UNICEF Ukraine, працівниками проекту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього 2022» та волонтерами влаштував незабутнє свято – «Велика родина – це вся Україна». Захід, приурочений до Дня родини та проведений у Просторі дружньому до дитини, об’єднав сотні дитячих сердець. Підтримали проведення свята добрі друзі Карітас Коломия – вокальна студія «Зорепад» під керівництвом Алли Кобилянської та театр сучасного танцю «Ерідан».
 • Також свято “Єдина родина – цк вся Україна” відбулося і в дитячому центрі “Янголятко”. 
  Кількість щирих усмішок й теплих емоцій у цей день зашкалював. Разом в молитві за рідну Батьківщину на родинному заході об’єднались десятки сердець дітей та батьків, які переживши жахіття буремного часу знайшли прихисток у Коломиї. А організували для них спільні урочистості у рамках проєкту #Emergency_appeal віддані й талановиті працівники та волонтери Карітас Коломия☀️
 • Юристи Карітас Коломия зустрілися з представниками органів самоврядування Космацької, Яблунівської та Рожнівської ОТГ. Разом обговорили перелік важливих питань стосовно організації особистого прийому ВПО, працевлаштування осіб постраждалих від бойових дій та налагодження співпраці із Карітас Коломия.
 • Напередодні Дня родини відбулася зустріч маленьких парафіян Церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Тюдів з працівниками проекту Соціальне служіння УГКЦ Карітас Коломия та керівницею відділу з комунікацій Карітас Коломия Христиною Яковин. Разом з юними членами громади з’ясували, як можна допомоги у побутових справах літнім та самотнім людям, як зібрати кошти для потребуючих, шляхом благодійних ярмарків і чим допомогти старшим парафіянам у реалізації соціального служіння.
 • «Вервиця об’єднує дитячі серця». Під таким гаслом дітвора Парафіяльного Карітас у Ворохті разом із Простором дружнім до дитини, що працює за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Österreich Caritas Ukraine та координаторкою волонтерів Іванкою Федорак навчилися робити цей цінний інструмент молитви. Матеріали для майстер-класу з виготовлення вервиць радо надали «Скриня вишиванок» та пані Наталя Бабинська.
 • У Просторі дружньому до дитини Парафіяльного Карітас Снятин за підтримки Caritas Norge відбулася зустріч малечі з працівниками Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги, які розповіли про надзвичайні стани та навчили дітлахів, як поводитися під час них.
 • В Карітас Коломия продовжує працювати Соціальна пральня. Усі ВПО можуть безкоштовно попрати свої речі по буднях з 10:00 до 16:00. Для цього потрібно подзвонити +38097 557 60 57.
 • У Карітас Коломия відбулася зустріч представників всіх локацій видачі допомоги у зв’язку з початком дії нового проекту «Надзвичайне реагування на війну в Україні», який став можливим за підтримки Caritas Norge.
 • За минулий тиждень Карітас Коломия забезпечив тимчасовим житлом 1493 людини, приготував 5274 порції гарячого харчування, видав 490 одиниць постільної білизни, 590 продуктових та 390 гігієнічних наборів, 61 сім’я отримала необхідний одяг. Наші експерти провели 106 психологічних і 68 юридичних консультацій.
 • Продукти харчування, воду, засоби для прання та гігієни отримали вимушено переселені особи із зони бойових дій, які оселилися в Яблунівській ОТГ. Карітас Коломия продовжує співпрацю з місцевими громадами та шукає нові локації, де можна допомогти людям.
 • Нещодавно свою роботу розпочав табір для дітей “Канікули з Карітасом”. Більше про насичені дні малечі в таборі у відео
Caritas Kolomyia