Карітас Коломия. Тижневий дайджест 30 травня - 5 червня

 • За минулий тиждень Карітас Коломия забезпечив:

1361 місць людино-доба;

5769 гарячих порцій харчування;

119 сімей одягом;

2288 одиниць постелі;

1736 продуктових наборів;

767 гігієнічних наборів;

Наші експерти надали 108 психологічних консультацій та 80 юридичних консультацій.

 

 

 • Цього тижня Карітас Коломия відсвяткував особливе дитяче свято до Дня Захисту дітей —  “Місто дитячих мрій”.  Радість відчули одразу 150 маленьких мрійників. Святкування відбулося у рамках проєкту Простір дружній до дитини. Ведучим свята був Василь Гайдейчук. “Місто дитячих мрій” мало декілька локацій, де дітки могли:   відвідати імпровізований салон краси, який організував Коломийський професійний ліцей сфери послуг та барбершоп Gentlemen’s Custom Barbershop Kolomyya, позмагатися з п’ятиразовим чемпіоном з пауерліфтингу Тарасом Мельничуком, нанести аквагрим від Ірина Бучовська, виготовити свій унікальний пряник разом із кухарями Коломийського професійного ліцею сфери послуг, отримати прекрасний портрет від художньої школи та художника Миколи Семеняка, познайомитися із зірковим гостем Владом Курочкою(Ципа) та зробити спільне фото з ним завдяки фотографу Володимиру Гребеняку, насолодитися неймовірною хореографією Театру сучасного танцю «Ерідан»

А ще наша малеча ласувала солодкою ватою, яку також забезпечили спонсори Простору дружнього до дитини та смачнющою піцою від Пронто піца Коломия. А на сам кінець дітлахи отримали солодкі подарунки від наших друзів LEONI Wiring Systems Kolomyia UA.

 

Яскраво відсвяткували День захисту дітей і у дитячому центрі «Янголятко». Він діє в рамках проєкту #Emergency_appeal #Надзвичайне_реагування.

Для маленьких мрійників там влаштували справжнє казкове свято. Для діток там провели:  веселі естафети, цікаві ігри, запальні  банси та багато іншого.

Яскраво відсвяткували День захисту дітей і малеча, яка заприятелювала з хабами та шелтерами Карітас Коломия. Вони діють в рамках проєкту  #Emergency_appeal #Надзвичайне_реагування. Маленьких мрійників на різних локаціях очікували неймовірно різноманітні заняття.

 • Так, Парафіяльний Карітас Снятин говорили про мрії наших гостей із зони бойових дій.
 • У Парафіяльний Карітас Яремчі вчились плести вервички.
 • Карітас Тлумач на спільному святі знайомив своїх вихованців із місцевою малечею за виготовленням крутих речей для дому.
 • А в Карітас Городенка та Карітас Заболотів дітки творили красу талановитими руками.
 • Цього тижня наші наймолодші гості із зони, де тривають бойові дії, під наглядом та супроводом волонтерів Карітас Коломия Юрія Орищенка та Андрія Бабущака, вперше відвідали Білий Камінь.
 • 2 червня, на свято Вознесіння Господнього, ми завітали до Парафії Св.Миколая  у Село Озеряни. Під час зустрічі наш отець Василь Латчук поспілкувався з присутніми про виховну роль служіння та координацію та співпрацю в спільноті. А координаторка волонтерів Іванка Федорак поділилась своїм досвідом зростання в церкві та творіння добрих справ. Також обговорили ідеї соціального служіння, які б могли реалізувати на парафії святого Миколая Чудотворця.
 • Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Коломия» оголошує тендер на постачання кухонного обладнання за проектом “Кухонне обладнання для харчування та проживання поселень ВПО Коломиї”.

Детальні вимоги та умови участі у тендері:

https://docs.google.com/document/d/11IXNDGO0ujxQJfwM1VTxi8I-tm5fTDVg/edit?usp=sharing&ouid=110409249944371086184&rtpof=true&sd=true

У разі виникнення запитань звертайтеся до Адріана Кудла  —  +380932730400, karitas.zakupivli@gmail.co

 

 

 • Експерти нашого благодійного фонду справді намагаються бути якомога ближчими до тих, хто потребує їхньої допомоги, тому мало не щодня вони проводять зустрічі в ОТГ по території Коломийська єпархія УГКЦ. Під час візитів до громад юристи Карітас Коломия: організовують особисті прийоми ВПО, розповідають про мету та основні напрямки діяльності Благодійного фонду, обмінюються з місцевою владою інформацією про внутрішньо переміщених осіб, які шукають роботу та роботодавців, у яких наявні відповідні вакансії.

 

 • Попри те, що Карітас Коломия дуже активно допомагає нашим гостям із зони. де тривають бойові дії, цього тижня ми також видали одяг та взуття місцевим мешканцям, які цього потребують.
 • Також звертаємо вашу увагу на те, що ми змінили адресу пункту видачі одягу. Тепер отримати речі можна за адресою  —  вулиця Грушевського, 35, у будні з 11:00 до 16: 00.
Caritas Kolomyia