Карітас Коломия. Тижневий дайджест 25 - 31 липня.

Ось і промайнула більша частина літа. Тривають канікули та розваги для дітей, триває кропітка робота для дорослих. Фахівці Карітас Коломия невтомно продовжують піклуватися про нужденних, приймають гуманітарні грузи, забезпечують гідне життя переселенцям, не забувають про місцевих мешканців та літніх людей, консультують, годують та одягають, проводять різні навчальні та безпекові заходи.

 • Карітас Коломия продовжує видачі одягу для місцевого населення, де люди мають змогу прийти та обрати те, що їм необхідне. Акція відбувається раз на декілька тижнів. Слідкуйте за повідомленнями на офіційному сайті. Адреса вам відома – Гетьманська, 36
 • У Просторі дружньому до дитини під керівництвом досвідчених фахівчинь Карітас Коломия та за допомоги наших партнерів з UNICEF Ukraine тривають заняття з художнього розвитку дітей. Малювання, рукоділля, аплікації та власноруч виготовлені сувеніри з паперу, що розвивають дрібну моторику, активні ігри, вікторини та квести дозволяють дітлахам з користю проводити літні канікули та дають відчуття спокою та безпеки.
 • Отримано вантаж від партнерів з Малайзії. Партію гумових рукавичок передано франківським лікарям, щоб вони могли продовжувати безпечно надавати допомогу. Щиро дякуємо Ansell Industrial та Ansell за співпрацю.
 • Карітас Коломия отримав відзнаку від Івано-Франківської обласної державної адміністрації за благодійну та волонтерську діяльність, наполегливу та самовіддану працю заради людей.
 • 28 липня Карітас Коломия провів незвичайний захід – молитву в дусі ТЕЗЕ. Побачення з Богом та спільнотою, яка любить з ним спілкуватися, молитва під музичний супровід пройшли у душевній сімейній атмосфері.
 •        Керівниця відділу комунікацій Карітас Коломия Христина Яковин у рамках
  проведення експертних вівторків провела консультацію з приводу організації,
  тематики та інформаційного контенту на сторінках парафіяльних спільнот під
  назвою «Чим наповнювати парафіяльну сторінку у соцмережах». Захід спрямовано на
  вміння якісно та цікаво донести широкому загалу про добрі справи кожної з
  громад.

 •     Педагогині з проєкту «Простір дружній до дитини» продовжують проводити різноманітні розвиваючі заходи для малечі. Арт-терапія для діток-переселенців та місцевих мешканців з виготовлення янголяток  відбулася для наймолодших наших відвідувачів. Літо яскраве, коли воно триває у Карітас Коломия.

 • Наші наймолодші бенефіціари пройшли навчання від Коломийське РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області. Було не тільки корисно, а ще й весело. Більше дивіться у відео
 • За минулий тиждень Карітас Коломия забезпечив тимчасовим житлом 1454 людини, одягом 67 сімей, виготовив 4778 гарячих обідів, видав 237 одиниць постільної білизни, 690 продуктових та 225 гігієнічних наборів. Проведено 5 заходів з організації дозвілля для дітей, проведено 96 психологічних та 58 юридичних консультацій.
Caritas Kolomyia