Карітас Коломия. Тижневий дайджест 18 - 24 липня

Підготовкою дітей до школи та мандрівками до різних країн, зустрічами з донорами та бенефіціарами, консультаціями та фінансовою допомогою внутрішньо-переміщеним особам, співпрацею з Карітасами інших областей, цікавими проєктами та створенням нового шелтеру відзначився минулий тиждень Карітас Коломия. Творимо добро разом.

  • Карітас Коломия починає будувати шелтер у смт Кути. У рамках реалізації проєкту «Гідна невідкладна допомога вимушеним переселенцям у західній частині України» за підтримки Українського гуманітарного фонду та проєкту Emergency appeal для біженців із зони бойових дій буде створене ще одне затишне місце перебування. Наразі у приміщенні ведуться ремонтні роботи. Більше інформації у нашому відео

 

  • Шаховим турніром розпочався новий проект Карітас Коломия з віртуальних подорожей до різних країн світу. В рамках проекту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2022» та за підтримки Caritas Ukraine кожен місяць діяльності проєкту присвячений мандрівці у певну країну. У липні дітлахи Коломийської єпархії разом з соціальними педагогинями ознайомились культурою, традиціями, визначеними діячами, кухнею та життям сусідньої Польщі. Крім подорожей дітей чекають різноманітні секції, зустрічі, тренінги та квести.
  • Триває надання грантів для внутрішньо переміщених осіб, які прибули з окупованих територій та зон ведення активних бойових дій після 24 лютого 2022 року і мешкають на території Коломийської єпархії УГКЦ. Багатоцільова грошова допомога від Карітас Коломия в рамках проекту ECHO за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Österreich Caritas Ukraine спрямована на підтримку тих, хто втратив джерело доходів і має гостру потребу фінансової підтримки. Кошти можна використовувати для забезпечення основних потреб – купівлю продуктів харчування та базової гігієни. Максимальна кількість грантів – 3 на сім’ю.  Реєстрація на допомогу відбувається у офісі БФ «Карітас Коломия», вул. Гетьманська, 36, щодня з 10:00 до 17:00. Телефон гарячої лінії +380673429499

 

  • Гуманітарний вантаж від Карітас Коломия відправлено у Карітас Кривий Ріг. Величезна фура з продуктами, засобами гігієни, миючими засобами, постільною білизною, одягом та взуттям незабаром перетвориться на допомогу постраждалим від воєнних дій, які зараз знаходяться у цьому регіоні.
  • Триває підготовка дітей до школи разом з педагогинями Карітас Коломия. Протягом літа за підтримки Caritas Österreich EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Ukraine наші майбутні першокласники активно готувались перейти у новий статус школярів. Сподіваємося, що підготовка до школи спільно з Карітас Коломия стане для малюків успішним стартом для подальшого навчання в школі.
  • Відбулася зустріч працівників, бенефіціарів та волонтерів Карітас Коломия з представниками донора проекту «Спільне реагування – Україна», завдяки якому у 9 локаціях Карітас Коломия гуманітарну допомогу отримують сотні людей, постраждалих від воєнних дій. Обговорено безліч робочих питань та узгоджено плани на майбутнє. Дякуємо нашим добрим друзям за підтримку та сприяння у розвитку служіння вимушено переселеним особам.
  • Один із найдавніших напрямків роботи Карітас Коломия Домашня опіка активно продовжує свою діяльність в Кутській ОТГ. Окрім догляду, допомозі з домашніми справами та психологічній підтримці літні люди, що мешкають у цій громаді, отримали продуктові набори та засоби гігієни завдяки співпраці з БФ «Старенькі». Цього місяця 32 особи отримали продукти харчування, 7 осіб – засоби гігієни. Дякуємо БФ «Старенькі» за довготривалу співпрацю і підтримку наших бенефіцірів.
  • Цього тижня Карітас Коломия забезпечив тимчасовим житлом 1512 людей, приготував 5366 гарячих обідів, видав 307 одиниць постелі, 915 продуктових та 335 гігієнічних наборів, забезпечив 64 сім’ї одягом та взуттям. Організовано 9 Просторів, дружніх до дитини, проведено 98 психологічних та 63 юридичні консультації.

 

  • Набирає обертів проєкт Надзвичайного реагування на війну в Україні, який діє за підтримки Caritas Norge. Злагоджена робота працівників Карітас Коломия у 9 локаціях видачі гуманітарної допомоги по всій території Коломийської єпархії УГКЦ призвела до покращення життя великої кількості людей. Тисячі нужденних забезпечені продуктами першої необхідності та продуктами харчування, серед яких макаронні вироби, крупи, печиво, борошно, олія та багато іншого. Щиро дякуємо Caritas Norge за співпрацю і дружню підтримку.
Caritas Kolomyia