Ось уже 25 років ми відзначаємо Міжнародний день сім’ї, хоча офіційно цю дату затвердили  20 вересня 1993 року . Як правило,  вся сім’я збирається і проводить цілий день разом. Хтось їде на відпочинок, хтось – влаштовує кіноперегляди чи настільні ігри, а комусь достатньо просто поспілкуватися у родинному колі. Карітас Коломия – не виключення і також святкує день сім’ї, адже більша частина наших бенефіціарів саме сім’ї з дітьми.

Оскільки серед присутніх було чимало дітей, то розпочинали святкування з запальних танців у супроводі Іванки Федорак. Так збадьорити дітей і батьків може тільки вона!

http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/dsc_0162.jpg

Щоб перевести дух і трішки відпочити від енергійних танців, сім’ям організували фотосесію, доповнюючи образ кожного аксесуарами. Такий підхід сподобався дітлахам. Вони не тільки підшукували собі образ героя, а ще й одягали батьків у костюми.

 

http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/dsc_0178.jpghttp://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/dsc_0244.jpghttp://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/dsc_0208.jpg

Після такої забави на дітей чекали конкурси та ігри, а на батьків – заняття з психологом на тему “Сімейне коло”.

Сім’я-це мікросвіт, у якому дитина навчається жити. Саме тут вона черпає сили й енергію для життя, вчиться мудрості, набирається досвіду. Тому дуже важливо, щоб батьки завжди пам’ятали про це” – розповідає Уляна Семенюк.

http://kolomyya.caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/dsc_0046.jpg

Поки діти гралися, а батьки спілкувалися незамітно підкрався голод. Але і тут сюрприз – на винуватців свята чекав пікнік. Усе як в сім’ї : шашличок посмажили, овочі нарізали, до столу припросили. Як і кожен пікнік, дійство відбувалося на вулиці, під променями сонечка. Діти бігали по галявині та гралися на дитячому майданчику, а батьки насолоджувалися святкуванням. Трапеза відбувалася за підтримки Карітасу Словаччини. Після ситного обіду діткам роздали солодощі та запросили до спільного фото.
Ось таке свято до Міжнародного дня сім’ї організували Центр для дітей та сімей та Центр підтримки сім’ї, за що учасники заходу були дуже вдячні.
А як Ви відзначали День сім’ї?

#КарітасДітям   #Центр_для_дітей_та_сімей   #Caritas_Kolomyya
#Центр_підтримки_сім_ї діє за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. ?? Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Caritas Kolomyia