Карітас Коломия оголошує тендер на виконання ремонтно-будівельних робіт

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Коломия» запрошує до участі в тендері на виконання ремонтно-будівельних робіт, а також придбання необхідних матеріалів, в тому числі будівельних, що будуть використовуватися для ремонту приміщення (будівлі), що знаходиться за адресою: м.Коломия, вул. І.Франка, 37, згідно проекту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку».

БФ “Карітас Коломия” працює у ритмі сьогодення. Ми намагаємося оперативно реагувати на виклики, які постають у суспільстві чи не кожного дня. Ми – там, де є потреба, ми – там, де вимагають обставини. Допомагаємо незалежно від національності, політичних поглядів та віросповідання.
Місія Карітас Коломия: Розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.
Мета Карітас Коломия: Розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України, незалежно від національної приналежності чи віросповідання.
Саме тому в рамках проекту “Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку” ми обладнаємо новий шелтер для ВПО похилого віку та забезпечимо тимчасовим розміщенням, харчуванням, гігієною, закриємо інші базові потреби ВПО в нашому новому шелтері.
Для реалізації нашої мети, потрібно виконати об’ємний перелік ремонтно-будівельних робіт, з урахуванням матеріалів для їх виконання згідно Специфікації до тендерного запрошення (Додаток №1)

Термін подачі пропозиції:
До 20.01.2023 включно до 10.00 год.

Роботи повинні бути завершеними не пізніше 28.02.2023 р.

Заповніть форму цінової пропозиції та надішліть Додаток№1 відповідно до наведених нижче інструкцій:
Підписаний запит комерційної пропозиції у форматі pdf / надайте скріплений підписом і печаткою оригінал.
Ваші установчі документи (виписка/витяг з ЄДР, документ що засвідчує ваш статус платника/неплатника ПДВ, інше)

Комерційна пропозиція
Розмір електронного повідомлення не може перевищувати 10 Мб.
Або подана в оригіналі наручно за адресою м.Коломия, вул. Гетьманська, 36 (юрист Роман Данилець).

Цінові пропозиції приймаються до 20.01.2023 р. до 10.00 год. Пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть.

Цінові пропозиції надсилати на мейл : растровый email в виде фото з назвою у темі “Проект “Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку” або подати безпосередньо за адресою м.Коломия, вул. Гетьманська, 36.

Форма цінової пропозиції та деталі: https://docs.google.com/document/d/1K_0bXJuIXZdz37pzUgbC-luA0nHwjU1Y/edit?usp=sharing&ouid=113887066753268052932&rtpof=true&sd=true

Контакти для інфо:
Адріана Кудла, моб. +380932730400, karitas.zakupivli@gmail.com
Надія Лапчинська, моб. +380634406481; lapchynskanadia@gmail.com

Ви можете повідомити про випадок фінансових зловживань за допомогою встановлених каналів зворотного зв’язку:
Гаряча лінія прийому скарг 0800 406 506 (Пн-Пт 11:00 – 16:00)
Електронна скринька feedback@caritas.ua

Caritas Kolomyia