Ділимося, як рухався механізм добра в Карітас Коломия минулого тижня.

Минулий тиждень був багатим на події. Завдяки підтримці проєкту #Emergency_appeal одразу на трьох локаціях засяяло світло добра.

  •  при парафії Чуда Архистратига Михаїла м. Снятин відкрилась Благодійна їдальня;
  • при парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Городенка відчинив двері шелтер для ВПО;
  • при парафії Архистратига Михаїла смт Заболотів почав працювати Простір дружній до дитини.Спільнота церкви Івана Хрестителя Карітас Яремче, що залучена у Соціальному служінні відкрили благодійну їдальню. Приміщення облаштували у підвальному приміщенні храму.

«Ми нарешті змогли організувати давню мрію – благодійну їдальню. В підвальному приміщенні церкви облаштували кухню з усім необхідним, а потім Господь сам почав посилати нам підмогу. Через мудрі настанови отців, люди активно жертвують кошти на потреби ініціативи. Потім Бог привів до нас професійного кухаря, який погодився працювати на волонтерських основах. Громада справді активізувалась й надихнулась духом служіння» – ділиться волонтерка пані Марія.

Благодійні обіди, які проводять парафіяни Церкви Різдва Івана Предтечі, відвідують  близько 150 осіб. А під час благодійного ярмарку вдалося зібрати 60 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Громада продовжує розвиватися, а Карітас Коломия не збирається припиняти підтримувати радіти їхній активній діяльності.

У рамках проєкту #Emergency_appeal цьогоріч Карітас Коломия забезпечить 25 сімей переселенців дровами для опалення житла. Кожна родина отримає по 7 кубів дров, чого вистачить на ввесь період холодів.

Понад 200 парафій Коломийської єпархії УГКЦ долучилися до акції «Нагодуй бідного».

Люди наповнили продуктами довготривалого зберігання 4500 акційних пакетів. Частина цих пакунків уже потрапила до потребуючих у громадах Коломийської єпархії УГКЦ. З інших сформувалися «банки продуктів» для реалізації Соціальне служіння УГКЦ в парохіях. П’ята частина продуктів із кожної громад послужить для бенефіціарів Карітас Коломия та нашої благодійної їдальні.

До Соціального служіння в Коломийській єпархії УГКЦ нещодавно долучилася парафія святої Параскеви села Камінне. Як з’ясувалося, соціальне служіння тут реалізовувалось ще до початку проєкту. А активну частину парафіян складають особи всіх вікових категорій. Радіємо, що завдяки підтримці Renovabis CNEWA Canada можемо допомогти спільноті храму святої Параскеви з розвитком. 

16-го листопада відзначають Всесвітній День ґудзиків. Дітки, які відвідують наш простір, використовуючи ґудзики та бісер, виготовляли брелоки, які зможуть використати, щоб не загубити свої цінні речі.

А наша психологиня провела з дітками тренінг “Дерево толерантності”, під час якого розвивали особистісні риси дітей: доброту, милосердя та повагу.

Дітки дізналися про толерантність та спробували написати асоціації до цього слова, створити дерево толерантності та покласти у торбинку добрих справ речі, які є благородними та мають добрі чесноти.

Хочемо з вами поділитися, що творенням  світлого майбутнього України у Карітас Коломия займаються в декількох проєктах:

Католицька школа та дитячий садок Святого Папи Івана Павла ІІ;

Також ми даруємо маленьким мрійникам дива та приємні подарунки в рамках акцій «Допоможи святому Миколаю прийти до дітей» та «Шкільний портфелик». Ми багато віддаємо нашій любій малечі, однак отримуємо в рази більше, коли бачимо їхні щасливі очі.

Caritas Kolomyia