Ділимося з Вами активностями нашого благодійного фонду у період з 8 по 15 січня. Адже як завжди було насичено та цікаво.

Нещодавно до нас з робочим візитом для обміну досвідом приїжджало керівництво Карітасу Стрийської єпархії.

А саме: директор – отець Володимир

Мамчин, заступник директора, головний бухгалтер та керівники проектів.

З ними мали зустрічі директор Карітас Коломия о. Сергій Трифʼяк, заступник директора о. Василь Латчук, головний бухгалтер Ірина Шелефонтюк.

Окрім нашого головного офісу вони відвідали: Будинок нічного перебування; шелтер на Петлюри та в Кутах; Будинок милосердя в Ковалівці.

Радіємо, що маємо змогу ділитися своїм досвідом та черпати його в наших колег.

Хочемо поділитися з вами чудовим досвідом волонтерства та теплом, яке ми встигли подарувати нашим одиноким бабусям та дідусям.

Зберігаючи традиції та поєднуючи їх із сучасністю, наша волонтерська команда разом з колективом Гвіздецької школи мистецтв продовжує традицію відвідин стареньких людей в часі різдвяних свят.

За три дні ми відвідали людей, котрі проживають у Будинку милосердя Блаженного Миколая Чарнецького у с. Ковалівка, прихистку смт. Кути та м. Коломиї, а також 20 самотніх літніх людей проекту «Домашня опіка».

Сповнені натхненням та любов’ю, ми принесли з собою не лише гарні колядки, але й частинку свого серця, час та увагу, важливу як ніколи.

11 січня у Львові в Центрі Шептицького відбувся Всеукраїнський форум соціального служіння «Взаємодія заради стійкості», у якому взяло участь близько 200 учасників з різних куточків України.

Нещодавно до нас приїжджали представники одного з найбільших благодійних фондів Чехії Arcidiecézní charita Olomouc.

Благодійники вже багато років фінансово та матеріально підтримують Карітас Коломия, а особливо наших маленьких вихованців, якими опікується благодійний фонд.

Традиційно вони не приїхали з порожніми руками, тож подарували дітям різдвяні подаруночки. Їх отримало близько 90 вихованців Карітас Коломия. Також чеські гості самостійно відвезли подарунки в будинок сімейного типу. Натомість діти підготували для гостей неймовірний різдвяний концерт та потішили їх українськими колядками.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia