Ну, що згадуємо як пройшов минулий тиждень? Спойлер… Він був неймовірно насичений і цікавий. Завдяки вашій підтримці Святий Миколай приніс 965 подарунків для дітей вразливих категорій.

Детальніше дивіться у сюжеті НТК.

Тільки погляньте, яке чудове свято створили для дітей цього року у рамках проєкту «Допомога дітям в потребі» за фінансування Карітас Словачинна. Ми вже кілька років поспіль опікуємося дітьми по цілій Коломийській єпархії з категорій вразливості:

– багатодітні та малозабезпечені сімʼї;

ДБСТ (дитячі будинки сімейного типу);

– діти ВПО

– діти з інвалідністю;

– діти загиблих Героїв.

Протягом цілого року 340 дітей отримували різну допомогу:

– соціально-психологічну підтримку;

– продуктові та гігієнічні набори;

– шкільне приладдя;

– різноманітні екскурсії, заходи майстер-класи.�

А тепер діти мали можливість відчути свято Миколая на повну. Адже для них підготували перегляд мультфільму, частування, розважальну програма,а основне подарунки від Святого Миколая.

У гості до Святого Миколая завітали наші дітки з простору дружнього до дитини, який діє у рамках проєкту #EmergencyAppeal23 і Він їх не тільки гостинно прийняв, але й подарував безліч позитивних емоцій …❄️✨

Резиденція Святого Миколая у Грушеві – це місце, яке не залишить байдужою кожну дитину та дорослого, адже тут неймовірна атмосфера свята і див.

Сьогодні подарунки від Миколая отримали не тільки діти, але й старші підопічні Карітас Коломия.

☺️Ми дбаємо про людей в потребі впродовж всього року. Однак і в свято, яке чекають усі і діти, і дорослі, не могли залишити їх без подарунків. Ви тільки подивіться скільки радості і вдячності в їхніх очах.

Наші маленькі вихованці, які відвідують Простір дружній до дитини, що діє в рамках проєкту #EmergencyAppeal23, знову побували в ролі маленьких кулінарів.

Разом із педагогинями вони готували неймовірно смачні бельгійські вафлі. Діти самі обирали начинку та декорували на свій смак.

Усі присутні отримали неймовірні емоції та враження, вже з нетерпінням очікують наступного кулінарного заняття.

До Міжнародного дня волонтера Карітас Коломия організував невеличке свято для людей без яких наш благодійний фонд просто б не міг існувати.

Це була чудова можливість зустрітися, відпочити, обмінятися досвідом та насолодитися виступами талановитих молодих виконавців.

Головними організаторами заходу були молоді волонтери Іван та Вероніка, які долучилися до діяльності Карітасу від початку повномасштабного вторгнення і волонтерять й досі.

Ми заохочуємо волонтерів до розвитку їхніх талантів, адже такі заходи допомагають не тільки відпочити, але й перезавантажитися і прагнкти нових звершень.

7 грудня, завершили 8 модуль соціально-освітньої волонтерської академії «СОВИ» в рамках

Соціальне служіння УГКЦ за підтримки RenovabisCNEWA Canada

Цього разу були присутні не тільки парафіяльні волонтери, але й священники, адже ми розбирали тему соціального підприємництва та його роль у соціальному служінні. Також долучилися працівники хабів Карітас Коломия. Так як більшість парафій скоро запускатимуть свої проєкти для них це дуже актуально.

Детальніше читайте за посиланням.

8 грудня, у рамках проєкту Соціальне служіння УГКЦ за підтримки RenovabisCNEWA Canada священники, парафіяльні волонтери, працівники та директор Карітас Коломия не лише пройшли 8 модуль СОВИ, але й обмінялися досвідом соціального служіння з Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ.

Детальніше читайте за посиланням.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!


Caritas Kolomyia