Щотижня в Карітас Коломия відбувається чимало цікавих заходів у рамках різних проєктів. Минулого тижня, 21 по 28 липня – не  вийняток, тож ділимося з вами усіма активностями, які відбувалися.

На запрошення отця Андрія Гончаренка з парафії Успіння Пречистої Діви Марії с. Лісний Хлібичин дитячі простори проєктів #EmergencyAppeal23 та «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023» за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need організували для всіх дітей арт-пікнік «Майбутнє твориться сьогодні».

Під час заходу діти створювали літачки мрії, ласували солодкою ватою, насолоджувалися танцями та із захопленням бавилися з Міккі Маусом, який вручив їм солодкі подарунки.

23 серпня до Дня Державного прапора наші дітки разом із педагогинею Христиною Ільчук в рамках проєкту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2023» за підтримки Caritas Ukraine виготовляли прапорці з долоньок.

Такий майстер-клас допомагає не тільки відкрити творчі здібності діток, але й виховати почуття патріотизму у маленьких українців.

«Простір дружній до дитини» проєкту «Продовження реагування на надзвичайні ситуації в наслідок бойових дій в Україні» разом із педагогами підготували зворушливе відео до Дня Незалежності України.

Переглянути його можна за посиланням.

Минулого тижня наші психологи у рамках проєкту #долаючи_розломи за підтримки УГФ Карітас України мали виїзд у смт Кути, де проводився духовно-патріотичний табір для діток різних релігійних конфесій «З нами Бог і Україна», який організувала парафія Св. Володимира Великого і прп. Антонія Падевського», зокрема в особі настоятеля храму отця Михайла та волонтерів – небайдужих парафіян церкви. Протягом кількох днів вони проводили різні тренінги для учасників та їхніх батьків, рідних.

БФ «Карітас Коломия» запрошує до участі в тендері на поставку деревини (дрова паливні), згідно проєкту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку», щоб забезпечити опалення в холодну пору року ВПО, які проживатимуть у прихистку на вулиці Франка, 37.

Вже 4 рік поспіль щосуботи в Благодійній їдальні при Катедральний Собор Преображення Христового, де працює парафіяльний Карітас, їжу отримують понад 100 потребуючих.

Обіди готують парафіяни та небайдужі люди, які приходять поволонтерити. Як тільки їдальня запрацювала, то налічувала 15 груп по 4 волонтерів, які готували та роздавали їжу.

Кількість людей у потребі збільшилася, а волонтерів навпаки, тому їдальня потребує нових добровольців, які хочуть і можуть послужити ближньому.

Минулого тижня, у рамках проєкту #долаючи_розломи за підтримки УГФ(українського гуманітарного фонду), відбулася зустріч наших фахівців з сімʼями Героїв Тлумача.

Під час зустрічі як зазвичай наші психологині створили коло підтримки дітей та дружин Героїв Тлумацької ОТГ, працівників Тлумацького ЦНСП.

Присутні обмінялися цінною інформацією та контактами, поділилися власним досвідом та наболілим, особистими шляхами подолання викликів життя.

Наші фасилітатори Карітас Коломия кожного разу прагнуть розширити допомогу на більшу кількість громад. Минулого тижня фахівці відвідали Городенку. Там відбулася координаційна зустріч з керівниками та працівниками Центру соціального обслуговування, Служби у справах дітей, Інклюзивно-ресурсного центру, а також із заступником міського голови Андрієм Петровичем Цюмпалою та отцем-деканом Ігорем Левицьким.

З ними всіма обговорювали можливості взаємодії та співпраці з нашим благодійним фондом, а також презентували свою діяльність та вияснювали потреби громади.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia