Традиційно на початку тижня згадуємо активності минулого. Тож ділимося найважливішими подіями, які відбулися у Карітас Коломия з 11 по 18 грудня.

У вихованців Карітас Коломия вже є передріздвяний настрій, а у Вас?

Адже нещодавно дітки з простору дружнього до дитини, який діє за підтримки #EmergencyAppeal23 відвідали просто неймовірний майстер-клас в Музей Писа «Розпис по склі».

Кожен обрав собі малюнок довподоби: хтось малював ангеликів, хтось колядників або різдвяну зірку. Всі весело та атмосферно провели час.


А ви бачили сюжет НТК про наше навчання для підприємців у рамках проєкту #ELIS?! Ні?

То швиденько виправляйте ситуацію.

Наші волонтери відвідали місце сили, де захоплює дух від величі й краси, де фізично відчувається дотик історії.

Галич – це не тільки затишне та мальовниче місто, але й місце, яке може перенести Вас на століття назад. Так і сталося з волонтерами Карітас Коломия.

Вони мали нагоду подивитися усі найвидатніші пам’ятки не тільки Галича, але й села Крилос на території якого в середні віки існувала столиця Галицько-Волинської держави.

Також учасники поїздки мали нагоду відвідати старовинні храми у яких по-особливому відчувається духовна велич.

Наші діти вже готуються до Різдва. У рамках проєкту “Освіта не може чекати” на всіх локаціях розпочали для діток різдвяні майстер-класи.

Хтось робив ялиночки, сніжинки та зірочки, а хто годівничку для птахів. Всі вони корисно та весело провели час і вже з нерпінням чекають того святкового духу та атмосфери в повітрі. Подекуди навіть навчають колядки, адже вже зовсім скоро прийде, той улюблений час усієї малечі.

Наші психологи провели тренінг для всіх бажаючих «Я -Емоції- Тіло», де учасники змогли:

1) розвинути чуйність до себе і простору;

2) переглянути своє ставлення до тіла;

3) дослідити звʼязок тіла та емоцій;

4) розглянути найпоширеніші міфи щодо сприйняття тіла.

Ведучими були: психологи Катерина Фещенко та Марʼяна Голіней.

Два дні, 14 та 15 грудня, для Карітас Коломия були надзвичайно продуктивними та насиченими.

Адже представниця Caritas Ukraine Наталія Бордун, дирекція та працівники разом із єпископом-помічником Коломийська єпархія УГКЦЄпископ Петро Голіней мали стратегічну сесію.

На ній пропрацювали основні цілі на 2024-2025 рік та бачення розвитку нашого благодійного фонду аж на 10 років, тобто до 2032 року.

Учасники разом по кожній сфері діяльності розписали цілі, детальний план дій та відповідальних за виконання, щоб досягнути всіх основних стратегічних цілей.

Від так у рамках сесії розглянули та обговорили подальший розвиток та діяльність Карітасу у часі війни.

Усі повернулися натхненні та змотивовані до праці і розвитку.

Святкові обряди і ритуали Різдва, – це те що об’єднує, повертає у дитинство, надає силу і відчуття приналежності до традиції. А ще Різдво це віра в справжнє диво, коли Бог приходить у світ маленькою безпомічною дитиною і своєю любов’ю ділиться зі всіма потребуючими, попри всі перешкоди та негаразди

Ми теж можемо поділитись своєю любов’ю та світлом з тими, хто цього потребує.

Долучитись до благодійної акції «Різдвяна Свічка» можете й ви, придбавши свічку у храмах Коломийська єпархія УГКЦ.

За клопотами і приготуваннями, не забудьте і про традиційну благодійну акцію Карітасу України «Різдвяна свічка».

Нещодавно наші діти разом із батьками завдяки Adopcia na diaľku – Slovenská katolícka charita та Caritas Slovakia – Slovenská katolícka charita мали можливість поринути в мистецтво, адже для них провели майстер-клас з гончарства.

Так звана “глинотерапія” – це один із видів арттерапії, за її допомогою можна зняти стрес, напругу, тривогу та розвину творче мислення у дітей.

Малеча мала змогу власноруч зробити чашку, яку вони потім зможуть використовувати і насолоджуватися гарячим напоєм у прохолодні, зимові дні.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia