IRI09523

Карітас Коломия: дайджест за 10-17 липня

Минулого тижня, 10-17 липня, у Карітасі відбулося чимало активностей. Давайте пригадаємо як це було.

З 10 липня розпочалася щорічна акція «Шкільний портфелик». У ній можуть взяти учні:

  • 1-11 класу, які є дітьми загиблих воїнів 2014-2023 р;
  • 1-4 класів:
  • діти сироти;
  • багатодітні сімʼї учасників військових дій 2022-2023р.;
  • діти з інвалідністю;
  • діти, батьків з інвалідністю I-Il групи;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти вимушено-переселених осіб з багатодітних сімей та діти вимушено-переселених осіб, які проживають в колективних центрах на території Коломийської єпархії УГКЦ.

Реєстрація триває до 21 липня. Для цього потрібно заповнити анкету за QR-кодом.

Детальніша інформація за номером: +380 (67) 342 94 99

Цьогоріч ми поставили перед собою велику мету – забезпечити шкільним приладдям до початку навчального року 500 дітей. Для цього потрібно зібрати суму яка становить близько 500 тисяч гривень. Тож просимо підтримати нашу ініціативу та підтримати збір коштів за QR-кодом або ж принести канцтовари у наший офіс.

При Карітасі Косів та Снятин проводили табори для дітей в рамках проєкту «Освіта не може чекати» за підтримки Caritas Ukraine UNICEF Ukraine та простору Die Sternsinger. Дні таборування були наповнені молитвою, іграми, екскурсіями, майстер-класами та багато іншим.

Нагадуємо, що наступного тижня поринути в цю атмосферу зможуть діти у Коломиї та у парафіяльному карітасі м. Яремче.

Як це було переглядайте у фоторепортажі.

Цього тижня ми збагачували мистецтвом серця наших бенефіціарів. Адже у рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах» Коломийський драматичний театр ім. І. Озаркевича запропонував чудову ініціативу. Працівники Карітас Коломия та жителі нашого міста купляли квитки на вистави «Три ідеальні подружжя» та «Лисиця і виноград», натомість театр подарував таку ж кількість місць на відвідини вистав для внутрішньо переміщених осіб.

До слова, у середу, 12 липня 2023 року, у Ватикані повідомили про те, що Святіший Отець Франциск поблагословив рішення Синоду Єпископів УГКЦ про обрання отця Петра Голінея єпископом-помічником Коломийської єпархії УГКЦ. 

Також у рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах» відбувся тренінг, який проводила експертка у сфері лідерства та організаційного розвитку – Наталія Бордун.

Під час навчання проговорили 7 навичок високоефективних людей, які є потужними інструментами розвитку особистості та пропрацювали їх на прикладах та практичних вправах.

Також 13 липня відбувся просвітницький захід «Коли насилля поряд», який проводили фахівці Кризового центру Карітас Коломия, до якого входять психологи, юристи, кризові консультанти та кейс-менеджери проєктів #EmergencyAppeal23 «Долаючи розломи в громадах» та «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023» за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need. Також були запрошені різноманітні фахівці, які поділилися своїм досвідом.

Карітас Коломия продовжує налагоджувати співпрацю між громадами. Цього тижня фахівець проєкту #EmergencyAppeal23 Роман Пасайлюк навідався до Городенки. У рамках зустрічі з керівництвом він обговорив можливості спільної допомоги сім’ям, які знаходяться в потребі, а також передав підгузники для пологового відділення лікарні.

Ну і звісно головна подія цього тижня  – Школа соціального служіння. Нагадуємо, що це проєкт, який змінює життя громади й людей. Під час двох насичених днів спікери з Української освітньої платформи ділилися знаннями та власним досвідом із запуску соціальних проєктів. На тренінгах учасники генерували креативні ідеї та шукали нестандарті рішення у кризових ситуаціях, вивчали основи проєктного менеджменту та розбиралися у написанні грантової заявки на власні проєкти, які хочуть реалізувати у себе на парафії.

Маємо хороші новини й для тих, хто хоче оновити свій гардероб. Після короткої перерви наші регулярні видачі одягу відновлюється.

Чекають вас у новому приміщенні за адресою: бульвар Лесі Українки, 25.

  • понеділок-середа з 10:00 до 15:00 – видача для ВПО;
  • четвер з 10:00 до 13:00 –видача для місцевого населення.

Разом робимо добрі справи і перемагаємо!

Caritas Kolomyia