Ми раді з Вами поділитися нашим свіжим дайджестом новин від БФ Карітас Коломия”. Ось, що ми маємо для Вас цього разу.

Знову організовуємо здачу крові. Тож запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цій благодійній ініціативі. Допоможуть нам професійні лікарі з Прикарпатського обласного центру крові.

Ця ініціатива відбудеться 29 лютого у Медичному центрі Святого Франциска , що знаходиться поруч з офісом Карітас Коломия на вулиці Гетьманській, 36.

Просимо заповнити форму, хто бажає долучитися до акції.

Подаруйте надію тим, хто її найбільше потребує. Долучайтеся до доброї справи разом з нами! Реєструйтеся за посиланням.

У рамках проєкту Соціальне служіння УГКЦ за підтримки RenovabisCNEWA Canada мали зустріч з парафіянами храму Арх. Михаїла с. Богородичин УГКЦ. Мали можливість поговорити про те визначення як громада буде розвивати #соціальне_служіння_УГКЦ#social_ministry_UGCC.

Отець Юрій Боєчко провів з активістами парафії аналіз 3 напрямків її діяльності: Літургії, Керигми й Дияконії. У кожному з них громада має, що розповісти. Також обговорили категорії потребуючих, які є присутні в громаді.

Відправили допомогу тим, хто в потребі.

Цього разу благодійний фонд “Карітас Коломия” надіслав значну партію гуманітарної допомоги місту Краматорськ. Наша команда об’єднала зусилля, щоб допомогти тим, хто найбільше потребує нашої підтримки, адже зараз ситуація в місті далеко ненайкраща.

У відправленій партії міститься широкий спектр необхідних речей, включаючи балони, обігрівачі, генератори та продукти харчування. Наша місія – це забезпечити комфорт та безпеку для тих, хто опинився в складних умовах.

6 лютого парафії Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ мали змогу переглянути як здійснюють соціальне служіння парафії Коломийська єпархія УГКЦ та перейняти для себе кращі практики та ініціативи.

Волонтери відвідали Катедральний собор Преображення Христового у м. Коломиї, Будинок нічного перебування та один із шелтерів Карітас Коломия, а також парафію Святого Миколая у с. Лісній Слобідці. На завершення парафіяльним волонтерам Карітас Івано-Франківськ провели екскурсію парафією Успіння Пресвятої Богородиці у місті Городенці.

Нагадуємо, що у нашому Медичному центрі Святого Франциска працює психолог.

Подбайте про себе. Запрошуємо на безкоштовні психологічні консультації.

Звертайтеся з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00.

Запис за номером: 067 12 22 058

м. Коломия, вул. Гетьманська, 36.

При нашому благодійному фонді “Карітас Коломия” вже кілька років діє соціальна пральня, що стала справжньою допомогою для людей у потребі.

Адже ця ініціатива не лише забезпечує можливість безкоштовно прати і висушити речі, але й дарує підтримку тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію.

Щомісяця ми здійснюємо близько 70 таких послуг для безхатченків, відвідувачів нашої благодійної їдальні, внутрішньо-переміщених осіб та усіх, хто перебуває у складних життєвих обставинах. Також наша соціальна пральня забезпечує потреби нашого офісу, Католицької школи Івана Павла ІІ, дитячих проєктів та бенефіціарів “Домашньої опіки”.

Графік роботи: Понеділок-П’ятниця з 08:00 до 15:00.

Адреса: вулиця Гетьманська, 36.

Наша педагогиня Христина Ільчук у рамках проєкту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього 2024» за підтримки Caritas Ukraine та Карітас Дітям провела захоплюючий кулінарний практикум для маленьких вихованців «Карітас Коломия»!

Малеча мала можливість поглибитися в світ кулінарії та спробувати свої сили у готуванні найсмачнішої випічки.

Цього разу діти вчилися готувати особливий та оригінальний десерт – кекс, який називається «Зебра”! Вони не лише навчилися важливим кулінарним та організаційним навичкам, а й отримали незабутню порцію радості та задоволення від спільної творчості.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia