Карітас Коломия продовжує ділитися найцікавішими подіями тижня у своєму дайджесті новин. Ми висвітлюємо ряд важливих ініціатив. Серед яскравих подій – благодійна акція, відкриття благодійної їдальні, завершення “СОВИ” та інше. Переходіть та дізнавайтеся більше про добрі справи, які формують спільноту Карітасу.

Ми завершили нашу улюблену соціально-освітню волонтерську академію «СОВА».

Маємо підсумок і завершення навчання, яке проходило навіть трохи більше як рік. Адже шлях соціально-волонтерської академії ми розпочали ще в грудні 2022 року.

Наша СОВА – це про те, як бути християнином на ділі, а не на словах. Бо у всіх цих навчальних циклах основна мета була така – здобути інструменти і навики для служіння іншому.

У неділю, 28 січня, відбулося урочисте відкриття благодійної їдальні для потребуючих при парафії Святого Василія Великого та «Карітас Косів». Її створити та запустити вдалось спільними зусиллями директора та працівників «Карітас Коломия», а також отця-пароха храму Романа Іванюлика, парафіянами храму, місцевої влади, фундаторів та жертводавців, які бажали спричинитися до соціального служіння.

Цього тижня наші волонтери готувалися до свята Стрітення Господнього і прикрашали чудові свічки, які створювали з любов’ю та теплом.

До нашої Карітас family доєдналася ще одна сімейна лікарка – Віталія Володимирівна Фартачук, яка є професіоналом своєї справи. У 2020 році закінчила ІФНМУ за спеціальністю «Педіатрія».

Наш кризовий центр разом із Простором дружнім до дитини у рамках проєкту «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2024» відвідали Отинійську ОТГ, а саме «Центр надання соціальних та реабілітаційних послуг Отинійської селищної ради».

Присутні могли поспілкуватися з психологом, юристом, кризовим консультантом та кейс-менеджером Карітас Коломия. А для наймолодших бенефіціарів наші педагогині провели неймовірно цікаві заняття.

Для нашої малечі непередодні свята “Стрітення Господнього” у рамках проєкту «Готуємо дітей та молодь ло майбутнього 2024» за підтримки Caritas Ukraine та Карітас Дітям педагогині Карітас Коломия провели майстер-клас по декоруванні свічок .

Невтомні працівники благодійного фонду “Карітас Коломия” зробили важливий виїзд у Верховину, щоб надати допомогу тим, хто її дійсно потребує.

Видаючи досить об’ємні продуктові набори для найбільш малозахищених родин, ми сприяємо покращенню добробуту та підтримці людей у цей важкий час війни.

У День Стрітення Господнього Карітас Коломия долучився до акції від Екологічного бюро УГКЦ «Зігрій убогого світлом стрітенської свічки».

Волонтери нашого благодійного фонду спочатку прикрашали свічки, а відтак продавали біля головних храмів міста. Цього року ми виручили майже 15 тисяч гривень. Ці кошти ми порівну розділяємо на наші благодійні їдальні: при офісі Карітас Коломия, при Катедральному соборі Преображення Христового та при Соборі Святого Архистратига Михаїла, яка ось-ось відчинить свої двері для потребуючих.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia