Щотижня в Карітас Коломия відбувається чимало цікавих заходів у рамках різних проєктів. Минулого тижня, 25 вересня по 2 жовтня – не  вийняток, тож ділимося з вами усіма активностями, які відбувалися.

Карітас Коломия запускає новий проєкт «Невідкладна допомога засобами існування громадам, що постраждали від війни в Україні» (#ELIS), який можливо саме Вам допоможе «встати на ноги», а підприємцям відродити бізнес, що постраждав від війни. Також проєкт зможе створити робочі місця та зменшити дефіцит кадрів на підприємствах.

У рамках проєкту ви зможете отримати нові навички по створенню власної справи, навчитеся писати бізнес-плани та подаватися на гранти. Особи з числа ВПО, а також місцеві мешканці, які втратили роботу зможуть працевлаштуватися, адже Карітас Коломия розширює зв’язки та залучає до співпраці місцеві бізнеси та підприємства.

Діти проекту “Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2023” за підтримки Caritas Ukraine та Карітас Дітям мали чудову нагоду не тільки зустрітися та весело провести час, але й пограти захоплюючу тактичну спортивно-розважальна гру в реальному часі і просторі — лазертаг.

Такий вид відпочинку розвиває у гравців швидкість пересування, фізичну витривалість, швидкість мислення, тактичну кмітливість і командний дух. Діти були втомлені, проте щасливі.

19-21 вересня в Києві відбулася зустріч всіх локацій Caritas Ukraine, де відбулася реалізація проекту #долаючи_розломи в громадах. Підсумком зустрічі став форум на тему: “Практики трансформації конфліктів та соціальної згуртованості під час війни”.

Форум почався з молитви, яку провадив о. Андрія Нагірняк та спільним виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний».

Учасники заслухали спікерів, які говорили на тему участі громади у соціальної згуртованості. Опісля відбулася ярмарка ідей, на якій громадські організації та фонди з усієї України могли поділитися своїми кейсами вирішення конфліктів та згуртування громад. Також грантоотримувачі ділилися досвідом реалізації грантів.

На завершення зустрічі провели світове кафе, де в групах обговорювали проблеми та виклики в різних соціальних групах громад та способи реагування на них.

У нашому благодійному фонді був проведений тренінг для працівниць департаменту захисту дітей та сімей на тему «Жіночність, як ресурс для роботи».

У рамках цього заходу проводили роботу з метафоричними картами, ділилися досвідом та особистими історіями.

Щоразу намагаємося створити цікаві будні для наших дітей з простору дружнього до дитини, який діє у рамках проєкту #EmergencyAppeal23.

Цього разу організували оглядову екскурсію в Коломийську дитячу бібліотеку. Основним завданням заходу було навчити дітей користуватися бібліотекою, прищепити любов до читання, навчити берегти книги.

І нам це вдалося, адже діти були під позитивними враженнями. Впевнені, що вони неодноразово завітають сюди самі та з батьками.

50 маленьких мандрівників знову вирушили підкорювати нові міста, щоб збагатитися новими емоціями, яких так не вистачає у буденному житті. Карітас Коломия допомогає діткам в потребі насолоджуватися дитинством попри всі труднощі у житті.

Цього разу маленьких бенефіціарів привітно зустріло стародавнє місто Лева. Діти відвідали історичний центр Львова, гуляли та насолоджувалися затишними вуличками.
Поїздка відбулася у рамках проєкту «Допомога дітям в потребі».

Спеціально до Дня людей похилого віку, який щороку відзначаємо 1 жовтня Карітас Коломия організував захід для того, щоб підняти настрій та показати, що вони для нас важливі.

Простір дружній до дитини «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023» за фінансування Caritas Austria, Neighbor in Need та проєкт #долаючи_розломи за фінансування Caritas Ukraine та УГФ організували спільну фотосесію з бенефіціарами шелтеру, який знаходиться на вулиці Івана Франка та було відремонтовано за фінансування Австрійської кооперації розвитку, Карітас Австрії та Neighbor in Need.

Студенти із Коломийського ліцею сфери та послуг долучилися до організації, причепурили літніх людей, стригли, робили мейкап та зачіски.

Разом із дітками простору опісля були різноманітні фотосесії. Наші бенефіціари грали настільні ігри та частувалися смачненьким.

Дитячий простір Карітас Коломия, який діє в рамках проєкту #EmergencyAppeal23 та проєкт #долаючи_розломи за фінансування Caritas Ukraine та УГФ напередодні Дня людей похилого віку організували захід для бенефіціарів, які проживають у Будинку милосердя імені Миколая Чернецького у с. Ковалівка, щоб подарувати їм невелике свято.

Діти подарували їм подарунки створені своїми руками та приємне спілкування за чашечкою кави.

Окрім того наші працівники організували чудову фотосесію.

Ярмарка вакансій – це найдієвіший спосіб знайти роботу. Так звісно зараз в один клік можна переглянути сотні вакансій онлайн, проте тільки спілкування «віч-на-віч» може стати вирішальним фактором під час пошуку нового місця роботи чи працівника. Тому ярмарки кар’єри – це чудова можливість познайомитися з омріяними компаніями в режимі offline.

Нещодавно Карітас Коломия теж взяв участь у такій ярмарці та презентував вакансії для працевлаштування в нашому благодійному фонді.

Від так наші працівники представили проєкт #ELIS про який ми вже вам розповідали, запросили до співпраці бізнес та осіб, які потребують працевлаштування.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia